vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Aquaparky za hranicemi: Nejlepší tipy

26. července 2013

Aquaparky za hranicemi: Nejlepší tipy

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: Polsko Německo Slovensko Aquapark Rakousko koupání

preventan-mimiforum-banner

Ideální místo pro letní výlety s dětmi – to jsou aquaparky. Pokud chcete poznat něco jiného, než co nabízejí ty naše, můžete vyrazit za hranice. Přinášíme tipy od našich sousedů. 

4kombinace

4kombinace, doplněk stravy,  je zdrojem čtyř aktivních látek – kolagenu, glukosamin a chondroitin sulfátu a MSM (methylsulfonylmethan).

4kombinace_small

Více ZDE

Tatralandia tip-na-vylet-aquaparky-za-hranicemi-ii-tatr-nahled

Kde: Slovensko
Největší areál vodní zábavy na Slovensku, v Čechách a Polsku. Nachází se v regionu Liptov – v oblasti s množstvím kulturních památek, kterou obklopují největší slovenské hory – Vysoké a Nízké Tatry, Velká a Malá Fatra, Chočské vrchy. Během léta se můžete vyřádit ve 14 bazénech s mořskou, termální i čirou vodou. Čeká na vás 28 tobogánů a skluzavek a nejrůznější atrakce ve Funparku. Celoročně si můžete zajezdit na 7 tobogánech, užívat si blahodární účinky thalasso terapie, zregenerovat tělo v Keltském saunovém světě a načerpat sílu díky masážím, zábalům a koupelím ve Wellness Paradise. Tatralandia nabízí zábavu pro všechny věková kategorie po celý rok.
Vstupné: celodenní vstup – dospělí 23 EUR, dítě do 140 cm 15 EUR, rodina 50 EUR
Více informací: www.tatralandia.sk


Tropical Islands

Kde: Německo
Jeden z nejoblíbenějších německých aquaparků, ve kterém se budete cítit jako v tropickém ráji. Najdete jej v Německu, mezi Berlínem a Drážďanami, asi 300 km od Prahy. V obrovské uzavřené hale si můžete užívat zábavy a tropického klimatu na ploše 6,5 hektaru. Písečné pláže, laguna s atrakcemi, jižní moře, vodopády, tropická vesnice, deštný prales, a také největší tobogány v Německu. To vše vás čeká, pokud se na výlet vypravíte právě sem. Velkou výhodou zdejších tropů je, že délka vstupu není omezená. Můžete se tu tedy i ubytovat, a to jak ve stanech, tak v chatkách, ale přespat můžete i na lehátku ve spacáku. Tropického ráje si tak můžete užít na maximum.
Vstupné: dospělí 34,50 EUR, děti 6–14 let 27 EUR, do 5 let včetně zdarma
Více informací: www.tropical-islands.de


Sonnentherme Lutzmannsburg

Kde: Rakousko
Velmi oblíbený areál pro rodiny s dětmi. Jde totiž o největší lázně s atrakcemi pro miminka a malé děti, a to v celé Evropě. Zdejší dětský svět nabízí kompletní výbavu pro nejmenší – plytké bazény, bazén s lagunou, bublinkový bazén, spoustu hraček a chodítek a veškeré zázemí – například místnost na spaní, na kojení ve tvaru včelího plástu, přebalovací místnost apod. Pro větší je pak připraven Funny Waters – svět plný zábavy. Zde na vás čekají tobogány, včetně nejdelších indoorových skluzavek v Evropě, bazén s vlnami a řada jiných atrakcí. Nechybí ani Saunový svět a pro děti od tří let je k dispozici speciální dětská sauna se sníženou teplotou.
Vstupné: celodenní vstup – dospělí 22,40 EUR, děti 6,90–13,90 EUR dle věku
Více informací: www.sonnentherme.at


Vodní park Krakow

Kde: Polsko
Největší krytý aquapark v Polsku, který zároveň patří k největším v Evropě. Najdete zde celkem osm tobogánů, z nichž nejdelší měří 202 m. Nechybí ani oblíbená divoká řeka, anebo vlnový bazén, který je schopen vytvořit vlny až do výšky 1,5 m. Myslí se zde i na děti, pro které je tu pirátský ostrov či bazén s atrakcemi. Samozřejmostí je i saunový svět.
Vstupné: celodenní vstupné vč. saun 38–54 zlotých, snížené 37–42 zlotých
Více informací: www.parkwodny.pl

Text: asm
Foto: Tropical-islands.de, Tatralandia.sk

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse