banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Aquaparky u nás: Nejlepší tipy

19. července 2013

Aquaparky u nás: Nejlepší tipy

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: Aquapark koupaliště plavání děti léto voda

preventan-mimiforum-banner

Kam v létě vyrazit s dětmi za ochlazením a zábavou? Přece do aquaparku! Přinášíme tipy na ty nejoblíbenější u nás – a jednu žhavou novinku. 

1. Aquapalace Praha tip-na-vylet-aquaparky-u-nas-ii-cz-nahled

Kde: Praha-Čestlice.

Co vás zde čeká: Největší aquapark a sportovně-relaxační komplex u nás je přímo ideální pro rodinný výlet. Jeho nejvyhledávanější částí je Vodní svět, který tvoří tři paláce – pokladů, dobrodružství a relaxu. Najdete zde šest toboganů o délce až 135 m, tři skluzavky, či bazén s vlnobitím. Nechybí ani sjezd po tmě či v tunelu. V létě maximálně využijete také venkovní část, kde nechybí ani rychlý sjezd po divoké řece. Podmořský svět si pak můžete prohlédnout ve dvou velkých mořských akváriích, a poté se občerstvit na malé písčité pláži u baru. Kromě toho můžete v areálu vyzkoušet wellness a fitness centrum, navštívit saunu, nebo lázně.

Více informací: www.aqualapalace.cz

 

2. Centrum Babylon Liberece

Kde: Liberec

Co vás zde čeká: Bazény, skluzavky, čtyři tobogány, romantické jeskyně, ale i divoká řeka. To vše vás čeká v největším zábavním areálu v Liberci a okolí. Pozorovat můžete unikátní mořská akvária s mořskou faunou, anebo si zkusit whirpooly v jeskyních. Ve slunečných dnech je otevřena rozlehlá terasa s možností opalování a výhledem na Ještěd a město. Nechybí ani saunový svět, anebo vyzkoušet si aquazorbing – chůzi po hladině v kouli. A pokud vás to ve vodě přestane bavit, můžete navštívit zdejší IQ park, anebo lunapark – zastřešený zábavný areál s atrakcemi a celoročním provozem.

Více informací: www.centrumbabylon.cz

3. Aqupark Kladno

Kde: Kladno

Co vás zde čeká: Spoustu adrenalinové zábavy můžete prožít i v Aquaparku Kladno. Mezi nejoblíbenější atrakce patří divoká řeka, anebo zážitkový bazén s vodní clonou a podvodními vřídly. Nechybí skluzavky, anebo 99 m dlouhý tobogán s příhodným názvem Kamikadze, či 108 m dlouhý tobogán s černou dírou. Pro ty nejodvážnější a dobré plavce je připravena originální adrenalinová atrakce Spacebowl, kde si můžete vyzkoušet účinky odstředivé síly a na konci bazénu se propadnout do bazénu hlubokého 2,5 m.

Více informací: www.aquapark-kladno.cz/

Tip MIMIFORA:

Aquapark Pasohlávky

Prvního srpna letošního roku otevře své brány dlouho očekávaný aquapark na Moravě – Aqualand Moravia, nejmodernější zábavní park v České republice situovaný na severním okraji nádrže Nové Mlýny poblíž Pasohlávek. Areál o rozloze téměř 6 ha s celoročním provozem nabídne celkem 12 tobogánů a skluzavek s celkovou délkou bezmála 1 km a 7 vnitřních a vnějších bazénů o výměře 3000 m2. Unikátní budou adrenalinové rodinné atrakce Propast a Boomerango určené pro trojmístné rafty, které mohou návštěvníci vyzkoušet vůbec poprvé v České republice.

Více informací: www.pasohlavky.czwww.aqualand-moravia.cz

 

Text: asm

Foto: Czechtourism.cz

5 Posledních příspěvků v diskusi
00:10 24.07.2013 - Lucinka -

Bez nadpisu

Aquapalace je super! Jsem ze Středočeského kraje, znám osobně, s dětičkami na narozky a tak 

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa