vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Aquaparky u nás: Nejlepší tipy

19. července 2013

Aquaparky u nás: Nejlepší tipy

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: Aquapark koupaliště plavání děti léto voda

preventan-mimiforum-banner

Kam v létě vyrazit s dětmi za ochlazením a zábavou? Přece do aquaparku! Přinášíme tipy na ty nejoblíbenější u nás – a jednu žhavou novinku. 

1. Aquapalace Praha tip-na-vylet-aquaparky-u-nas-ii-cz-nahled

Kde: Praha-Čestlice.

Co vás zde čeká: Největší aquapark a sportovně-relaxační komplex u nás je přímo ideální pro rodinný výlet. Jeho nejvyhledávanější částí je Vodní svět, který tvoří tři paláce – pokladů, dobrodružství a relaxu. Najdete zde šest toboganů o délce až 135 m, tři skluzavky, či bazén s vlnobitím. Nechybí ani sjezd po tmě či v tunelu. V létě maximálně využijete také venkovní část, kde nechybí ani rychlý sjezd po divoké řece. Podmořský svět si pak můžete prohlédnout ve dvou velkých mořských akváriích, a poté se občerstvit na malé písčité pláži u baru. Kromě toho můžete v areálu vyzkoušet wellness a fitness centrum, navštívit saunu, nebo lázně.

Více informací: www.aqualapalace.cz

 

2. Centrum Babylon Liberece

Kde: Liberec

Co vás zde čeká: Bazény, skluzavky, čtyři tobogány, romantické jeskyně, ale i divoká řeka. To vše vás čeká v největším zábavním areálu v Liberci a okolí. Pozorovat můžete unikátní mořská akvária s mořskou faunou, anebo si zkusit whirpooly v jeskyních. Ve slunečných dnech je otevřena rozlehlá terasa s možností opalování a výhledem na Ještěd a město. Nechybí ani saunový svět, anebo vyzkoušet si aquazorbing – chůzi po hladině v kouli. A pokud vás to ve vodě přestane bavit, můžete navštívit zdejší IQ park, anebo lunapark – zastřešený zábavný areál s atrakcemi a celoročním provozem.

Více informací: www.centrumbabylon.cz

3. Aqupark Kladno

Kde: Kladno

Co vás zde čeká: Spoustu adrenalinové zábavy můžete prožít i v Aquaparku Kladno. Mezi nejoblíbenější atrakce patří divoká řeka, anebo zážitkový bazén s vodní clonou a podvodními vřídly. Nechybí skluzavky, anebo 99 m dlouhý tobogán s příhodným názvem Kamikadze, či 108 m dlouhý tobogán s černou dírou. Pro ty nejodvážnější a dobré plavce je připravena originální adrenalinová atrakce Spacebowl, kde si můžete vyzkoušet účinky odstředivé síly a na konci bazénu se propadnout do bazénu hlubokého 2,5 m.

Více informací: www.aquapark-kladno.cz/

Tip MIMIFORA:

Aquapark Pasohlávky

Prvního srpna letošního roku otevře své brány dlouho očekávaný aquapark na Moravě – Aqualand Moravia, nejmodernější zábavní park v České republice situovaný na severním okraji nádrže Nové Mlýny poblíž Pasohlávek. Areál o rozloze téměř 6 ha s celoročním provozem nabídne celkem 12 tobogánů a skluzavek s celkovou délkou bezmála 1 km a 7 vnitřních a vnějších bazénů o výměře 3000 m2. Unikátní budou adrenalinové rodinné atrakce Propast a Boomerango určené pro trojmístné rafty, které mohou návštěvníci vyzkoušet vůbec poprvé v České republice.

Více informací: www.pasohlavky.czwww.aqualand-moravia.cz

 

Text: asm

Foto: Czechtourism.cz

5 Posledních příspěvků v diskusi
00:10 24.07.2013 - Lucinka -

Bez nadpisu

Aquapalace je super! Jsem ze Středočeského kraje, znám osobně, s dětičkami na narozky a tak 

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse