vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Aprílové hubnutí, aneb Kuriózní diety

1. dubna 2015

Aprílové hubnutí, aneb Kuriózní diety

Kategorie: Dieta, Připojené tagy: kuriozity Apríl žena hubnutí dieta

preventan-mimiforum-banner

Apríl je tady a s ním i opravdu kuriózní diety. I když zoufale chcete zhubnout – do čeho byste jít neměla? Zde je malý přehled!

Actilac

· Obsahuje harmonický poměr kombinaci 8 kmenů mikroorganismů včetně bifidobakterií a lactobacilů.
· Obsah mikroorganismů ≥ 4×108 CFU/cps.

actilac_small

Doplněk stravy

Více ZDE

Snad každá žena chce být krásná a štíhlá, a když se nedaří, pokoušejí se mnohé o nemožné. V zoufalé snaze zhubnout utratí peníze za většinou zbytečné přípravky, a když to nepomůže, vrhnout se na všemožné diety. Jaké z těch, o kterých se mluví, jsou vskutku aprílové – a kuriózní? Přinášíme malý přehled diet, které určitě nezkoušejte!

 

Vatová dieta

Dřív byla velmi populární dieta ve světě modelingu. Abyste neměla hlad, málo toho snědla, a tedy přijala minimum kalorií a zhubla, dáte si obyčejnou vatu a zapijete ji vodou. Neobsahuje žádné kalorie, ale v žaludku se pěkně roztáhne a zaplní ho. Výsledek? Nic nejíte a shazujete nadbytečná kila. O tom, že si můžete vážně poškodit zdraví, návody na dietu raději mlčí.

 

Kyslíková dieta

Šílená dieta, která tvrdí, že žít se dá jen z kyslíku! Stačí dýchat, potřebnou energii dobít z pobytu na slunci… A JE TO! Zhubnete a ušetříte za jídlo. Chcete vědět, jak na to? Pak si zajeďte do USA na speciální workshop, kde vám za deset tisíc dolarů prozradí, jak to funguje. V angličtině se tento životní styl nazývá breatharianism a má několik nadšených propagátorů. Ovšem bohužel také obětí na životech těch, kteří tomu skutečně uvěřili…

 

Tasemnicová dieta

Zhubnete, to ano. Ale zda si trvale nepoškodíte zdraví, to je otázka. Tato dieta je založena na tom, že stačí sníst vajíčko tasemnice, která se ve střevech rozmnoží a spotřebuje téměř veškerou potravu – a vy shazujete kila navíc, i když hodně jíte. Tímto způsobem prý zhubla i slavná operní diva Maria Callasová, a to dokonce přes 30 kg. Tuto dietu rozhodně nezkoušejte. Mohla by přinést víc škody, než užitku.

 

Miminkovská dieta

Co třeba dát si rozmixovanou mrkvičku? Anebo jablíčko? A přidat si můžete i kousek rozmixovaného masíčka! Zkrátka čím šílenější, tím pro Hollywood typičtější, a tak se spousta hvězd snažila zhubnout díky miminkovské stravě. Jídlo nahradily nekalorickou dětskou přesnídávkou – samozřejmě v množství pro miminka. Dietu zkusily i Reese Witherspoon a Jennifer Aniston.

 

Fialová dieta dieta-aprilove-hubnuti-ii-sh-nahled

Ve světě je známá také jako dieta Mariah Carey, která je její velkou propagátorkou. Právě ta díky ní totiž dokázala získat dokonalou postavu. Princip je snadný. Třikrát týdně nejíte nic jiného, než fialové potraviny – švestky, hrozny, baklažán, borůvky atd., a povolena jsou i tmavě červená jablka. I když jsou fialové potraviny zdravé, pokud je jíte třikrát týdně, brzy vám chutnat přestanou. A hlavně téměř polovinu týdně tělu nedodáváte další důležité živiny, které potřebuje.

 

Spací dieta

Když spíte, nejíte. Takže když potřebujete zhubnout, spěte, spěte a zase spěte. Jenže abyste toho dosáhla, musíte si vzít silné dávky prášků na spaní. Výsledkem bude, že sice opravdu několik dní prospíte a něco shodíte, ovšem můžete také vážně ohrozit své zdraví – nebudete totiž ani pít, takže hrozí dehydratace.

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse