vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Anděl versus čertice: Jaký typ muži chtějí?

1. srpna 2017

Anděl versus čertice: Jaký typ muži chtějí?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: čertice anděl milování sex

preventan-mimiforum-banner

O ženách se říká, že nevědí, co chtějí, ale nepřestanou, dokud toho nedosáhnou. Zdá se ale, že to platí spíš na muže. Jaký typ vlastně chtějí – anděla, anebo čertici? 

„Nedávno jsem přemýšlela, co muži vlastně chtějí, když jsou věčně nespokojení. Když mají ženu, která je jim věrná a udělala by pro ně všechno na světě, tak se jim to nelíbí a zahýbají jí. A když mají naopak takovou, která potřebuje sex pořád a s každým, vadí jim to taky – a většinou jí to oplácejí stejně. Sami nevědí, co chtějí a jsou věčně nespokojení,“ říká Heda (27). A je to pravda. Ženy jsme rozdělili na čtyři typy a zjistili zajímavou věc – ani jedním se mužům nezavděčíte!

 

Typ I: Anděl čili Hodná holka

Krásná, štíhlá, hodná, věrná, ochotná a milující. Vaří, pere, nakupuje, uklízí, o všechno se stará. Zkrátka žena, která by se pro svého muže rozkrájela. Říkáte si, že je to ideál? Omyl. Hodné holky nejsou dneska v módě. Málokterá je totiž zároveň dračice v posteli, a to mužům vadí nejvíc. „S hodnou a klidnou holkou jsem chodil jednou a úplně mi to stačilo. Zjistil jsem, že jakmile na vás kouká psíma očima a nemá v sobě moc emocí, nestojí s ní sex za nic,“ potvrzuje to Josef (30).

 

Typ II: Čertice čili Nespoutaná nymfomanka

Divoká, nespoutaná, a tak trochu nymfomanka. Sex má ráda ve všech podobách a na svém partnerovi rozhodně nevisí. Má totiž jiné starosti, než mu vařit a podstrojovat. Raději experimentuje v posteli, a je jí celkem jedno s kým. Muže miluje, a ráda je využívá. Nechá se zvát na večeře a říká si o dražší dárky. A proč taky ne, když jí to prochází a muži jí zobou z ruky! „S čerticí jsem to nedávno skončil. Sex s ní byl sice super, ale pořád mi zahýbala. Chvíli jsem to toleroval, ale když si na mě začali ukazovat jako na paroháče, začalo mi to vadit,“ potvrzuje Marcel (28).

 

Typ III: Čert s trochou anděla

Divoká, ale snaží se krotit. Na partnera má vysoké nároky, protože sex by mohla mít i několikrát denně. Na rozdíl od čertice nezahýbá při každé příležitosti a někdy i něco uvaří. V posteli je vášnivá, spíše dominantní, ale umí se i podřídit. Muži si ji chválí, ale něco jim na ní vadí. Ta trocha slušnosti, která jí ještě zůstala! „Takovou holku jsem měl, ale nevyhovovalo mi to. Měl jsem dojem, že neví, co chce. Byla divoká, pak zkrotla. Řekla mi, že nevaří, pak nachystala večeři, chovala se jako dva v jednom,“ říká Milan (27).

 

Typ IV: Anděl s trochou čerta sex-a-vztahy-andel-vs-certice-ii-sh-nahled

Anděl s ďáblem v těle! Velmi oblíbená kombinace. Je krásná, něžná, nevinná – ale jen od pohledu. Často plavovlasá kráska, která umí okouzlit svým nevinným pohledem. Vypadá jako anděl, ale uvnitř je divoká a nespoutaná. Miluje něžný sex, ale ráda ho prokládá tvrdšími rychlovkami. Řekli byste si – ideální žena. Muži však mají opět problém – vypadá až moc nevinně! „Mám rád holky, co na první pohled vypadají slušně, ale co je moc, to je moc. Měl jsem jednu, která vypadala jako anděl, ale doma řádila jak fúrie. V posteli dračice, jinak hysterka. A navenek nevinná blondýna. Nebavilo mě to,“ prohlašuje Šimon (31).

 

Mužům se nezavděčíte

S muži je to prostě těžké, jim se nikdy nezavděčíte. Můžete být andělsky nevinná i čertovsky vášnivá, stejně si najdou něco, co jim bude vadit. A tak nezbude, než se s tím smířit. Alespoň pokud nechcete zůstat na ocet.

 

Text: mob

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse