vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy

před sedmi roky - Zdraví a krása

Alergie na prach a roztoče: Jak ji poznáte a jak na ni

Až 1,5 milionu roztočů. Tolik jich s námi spí denně v posteli. Další nevítaní návštěvníci a velké množství prachu se drží v bytovém textilu a v plyšácích. Bývají častým spouštěčem alergií. Jak s nimi zatočit? 

preventan-mimiforum-banner

Veškeré příspěvky do diskuse
19:58 31.01.2019 - Zuzka67 -

Alergie

Povím vám, alergie rozhodně není nic příjemného, před ní se totiž neschováte. Jediné, co my aspoň trochu pomáhá, je čistička vzduchu, a to konkrétně tahle: www.vzdusin.cz/Cis­ticka-Winix-Zero- :) Pokud jste vy nebo děti alergici, tak určitě doporučuju, větší úlevu neznám

17:05 05.02.2017 - jindrisknov -

prach

já za sebe doporučuji vytírat prach mokrým hadříkem a určitě pořídit čističku vzduchu, my máme www.cistickav­zduchu24.cz a jsme spokojení!!!

12:10 06.09.2015 - Terka -

roztoce

Já jsem taky alergická, zkoušela jsem lecos, vysavače pro alergiky, potahy na matrace no nic nemělo zásadní efekt, nedávno jsem se dočetla o čištění bytu pomocí ozonu (zdravyozon cz), který má právě roztoče, prach, plísně a jiné věci ničit tak jsem do toho šla a zatím jsem spokojená, lépe dýchám, lépe spím, nekašlu tolik, uvidím jak dlouho mi to vydrží no zatím bych to alergikum doporučila :)

Komentáře

Připojte váš komentář!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.