darkove-baleni

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Adrenalin pro děti. Kam vyrazit?

19. června 2015

Adrenalin pro děti. Kam vyrazit?

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: děti rodina výlet park adrenalin

preventan-mimiforum-banner

Láká vás adrenalin? Pak vezměte děti a vyrazte na výlet do míst, kde si ho pořádnou dávku užijete celá rodina!

Kam ke konci školního roku nebo o prázdninách vyrazit s dětmi za adrenalinem? Inspirujte se!

 

Horský lanový park Tarzanie

Jeden z největších lanových parků u nás najdete v Trojanovicích v Moravskoslezském kraji. Má tu výhodu, že nabízí speciální dětskou trasu. Ta je vhodná pro děti již od 4 let (a od 100 cm výšky). Nejnáročnější trasa, která se dá označit za adrenalinovou pecku, je černá a čeká vás na ní 35 překážek. Některé vyžadují nejen odvahu a obratnost, ale i fyzickou sílu. Pokud si na ni netroufnete, nebo nemáte patřičný vzrůst (povolena je od 165 cm), můžete zkusit další tři méně obtížné trasy. Nejméně náročná cesta Junior je vhodná i pro rodiny s dětmi vyššími než 120 cm. Pro ty nejmenší od 100 cm výšky je zde dětská trasa s překážkami 2 až 4 m nad zemí, na kterých jsou děti jištěné. Kromě toho park nabízí i další zábavné atrakce – například Trikke, speciální 8 km dlouhou trasu na neobvyklém vozítku.

www.tarzanie.cz

 

Areál Barochov

Jen 30 km od Prahy leží outdoorové a rekreační centrum, kde se mohou děti vyřádit do sytosti. Je situované uprostřed luk, pastvin a lesů nedaleko od břehů řeky Sázavy a nabízí celodenní zábavu. Překonat sami sebe můžou v lanovém centru ZIPTRIP v korunách stromů. Čekají je 4 dráhy a lanovky ve výšce 6–10 metrů nad zemí, celkem 50 překážek. Vyzkoušet si můžou jízdu na koních, a také bojovou hru Battlefield Live s infračervenými hracími puškami, které dávají počítačovým hrám realistický rozměr. A zahrát si ji mohou rodiče s dětmi od osmi let, které bezesporu nadchne.
 www.arealbarochov.cz

 

Zábavní areál Mosty u Jablunkova

Ski areál Mosty u Jablunkova můžete navštívit po celý rok. Letních aktivit je tu ještě více a vyřádí se na nich celá rodina. Na všechny tu čeká bobová dráha, lanové centrum, bungee trampolíny i trampolíny pro děti, dětský zábavný park. Můžete si vyzkoušet sjezd na laně, střelbu z luku, anebo se zajezdit na rodeu a co nejdéle se udržet v sedle. Z bohaté nabídky si vyberou všichni – děti i dospělí.

www.skimosty.cz

 

Offpark Sušice tip-na-vylet-adrenalin-pro-deti-ii-cz-nahled

Máte-li to blízko na Šumavu, pak navštivte s dětmi zdejší Offpark. Nabízí spoustu aktivit, ze kterých si určitě vyberete. Nechybí zde lanový park, paintball, anebo třeba terénní koloběžky. Že na nich není nic adrenalinového? Omyl! Při pětikilometrovém sjezdu s převýšením 370 m vám bude tuhnout krev v žilách. A pokud vám to nestačí, můžete si vyzkoušet let kluzákem, anebo paragliding. To ale není všechno, čeká zde na vás i možnost dvanáctikilometrového sjezdu po Otavě na raftu.

www.offpark.cz

 

Text: asm

Foto: Czechtourism.cz

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Antonín
mamybaby14.12.2016
Jaroslav
Izabela
italka29.09.2016
Nikola
Pavla03.10.2015
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa