darkove-baleni

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
 • 10. ledna 2018

  Partner chce dítě. Ale svatbu ne!

  Většina mužů se do manželství příliš nehrne. Když ale mají přijít děti, vnímá to mnoho žen jako pro

 • 5. ledna 2018

  Je líbání nevěra?

  Na otázku, zda je líbání nevěra či nikoli, se názory různí. Jak se na to dívají naše čtenářky? Co p

Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

8 tipů, jak vypadat sexy

20. září 2016

8 tipů, jak vypadat sexy

Kategorie: Téma týdne, Připojené tagy: parfém dotek sexy sexappeal krása

preventan-mimiforum-banner

Vypadat sexy je jednodušší, než si myslíte. Stačí chodit rovně, do hry zapojit oči a doteky, obléct si červenou a vyrazit do ulic. Anebo za svým idolem.

DermaX® (doplněk stravy) je přípravek obsahující směs látek – aminokyselin (L-methionin, cystein), rostlinných výtažků (extrakt z natě přesličky rolní), vitaminů a stopových prvků.

 • obsahuje biotin,zinek-přispívají k udržení normálního stavu vlasů
 • obsahuje niacin, biotin, riboflavin-přispívají k udržení normálního stavu pokožky
 • obsahuje zinek-přispívá k normálnímu stavu nehtů
 • obsahuje thiamin, riboflavin, pyridoxin-přispívají k normálnímu energetickému metabolismu

dermax-90-cz-nahled

Diskutujte: Jaký je váš recept na to, jak vypadat sexy?


1. Noste červenou

Ženy, které nosí červené oblečení, se mužům jeví více sexy než ty, které si oblékají bílou, černou, či jiné pastelové barvy. Podle jednoho průzkumu dokonce mají zástupkyně něžného pohlaví v červeném topu či šatech až o 56 % větší šanci, že je muž jejich snů pozve na rande.

 

2. Zapojte do hry oči

Letmý pohled a úsměv na vašeho vyvoleného, který párkrát zopakujete. Svůdné pohledy, kterými ho několikrát za sebou oblažíte. To ho rozhodně nenechá chladným. Zapojte do hry oči a udržujte kontakt, a to nejen se svým idolem, ale i s lidmi kolem. Budete působit sexy a sebevědoměji, než kdybyste chodila s očima sklopenýma do země.

 

 3. Věřte si

Pokud si nebudete věřit a sama se nebudete cítit žádoucí a přitažlivá, sexy krasavicí se nestanete. Stoupněte si před zrcadlo a podívejte se na sebe. Zkuste pozorovat své pohyby a seznámit se s řečí těla. Nejdůležitější je však vaše dostatečné sebevědomí.

 

zdravi-a-krasa-jak-vypadat-sexy-i-sh-nahled  

4. Nebojte se dotyků

Dotyk mnohdy umí říct víc, než slova. Když se dotknete mužovy ruky ve chvíli, kdy vám něco vypráví, dáte mu najevo, že se opravdu zajímáte. A když si při konverzaci s mužem párkrát prsty pomalu přejedete šíji, dáte mu jasný signál, že chcete víc, než jen povídat si. Letmé doteky totiž na muže působí neuvěřitelně sexy.

 

5. Připravte trik se světlem

Pokud chcete vypadat více sexy na party, kterou chystáte, anebo na večeři ve dvou, nezapomeňte na intimní osvětlení. Pozor ale na to, jakou má barvu. Nemělo by být ani bílé, ani žluté, ale zásadně červené. V jeho svitu se totiž lidé jeví víc sexy, a navíc jejich postavy vypadají opticky štíhlejší. Chystáte-li se partnerovi připravit nezapomenutelný večer, pak svíčky vyměňte právě za červené osvětlení.

 

6. Vyberte si správný parfém

Každé ženě voní něco jiného, a to, co se jí líbí, zase jinou vůbec nemusí zaujmout. Zkuste si na výběr dát dobrý pozor a zvolit vůni, která bude tajemná a přitažlivá. Nesmíte to s ní ale přehánět, protože cílem je, aby ten, kdo se k vám přiblíží, ucítil její závan. Proto se ji naučte na tělo nanášet střídmě. Těžké vůně, které jsou za vámi cítit ještě po pár metrech, na jiné příliš sexy nepůsobí.

 

7. Zaměřte se na zápěstí

Na tuto část těla se často zapomíná, přitom může působit velmi sexy a svůdně. Široký lesklý náramek na vaší ruce upoutá ihned pozornost. Je-li vaše zápěstí štíhlé, máte vyhráno. Zdůrazněte jej, co jen to jde, a nezapomeňte, že jde o ideální místo, kam nanést parfém. Zápěstí je totiž pulzním bodem, kde je kůže tenčí, teplejší a krev protéká blíž jeho povrchu. A tak se i vůně krásně rozléhá.

 

8. Choďte vzpřímeně a s hlavou vzhůru

Už jste někdy viděla ženu, která by byla sexy, a přitom se hrbila, oči měla upřené do země a hlavu sklopenou dolů? Takovou pravděpodobně ani nepotkáte. Abyste na své okolí působila sexy a měla ten správný sex-appeal, musíte mít hlavu vzhůru, dívat se před sebe a chodit narovnaná. To samo o sobě může stačit k tomu, aby se po vás muži začali otáčet.

 

Text: lju

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Antonín
mamybaby14.12.2016
Jaroslav
Izabela
italka29.09.2016
Nikola
Pavla03.10.2015
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa