vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
7 věcí pro lepší sex v novém roce

2. ledna 2017

7 věcí pro lepší sex v novém roce

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: žárlivost Nový rok milování orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Nový rok je tu a s ním i šance zlepšit si milostný život. Jak? Přinášíme sedm věcí, které mohou váš partnerský sex pořádně oživit.

1. Dejte si sexuální cíl

Stejně tak, jako si dáváte novoroční předsevzetí, vymyslete si na začátku roku sexuální cíl. Něco, čeho byste chtěla v posteli dosáhnout. Na jeho realizaci máte celý rok, ale čím dřív na tom začnete pracovat, tím lépe. Dvě nové polohy měsíčně, jedno milostné překvapení každých čtrnáct dní. Udělejte si speciální deníček, kde si to splněné budete odškrtávat. A samozřejmě se svým plánem seznamte partnera, abyste vše na vše mohli těšit spolu.

2. Realizujte své fantazie

Život je příliš krátký na to, abychom si nemohli realizovat své sny. Jste zase o rok starší, tak není důvod, proč to odkládat. Nebojte se a svěřte se partnerovi. Možná se budete divit, že bude vašim představám nakloněn a záhy je spolu uskutečníte.  

3. Zapracujte na orgasmu

Deset až patnáct procent žen. Tolik podle statistik nikdy nezažije orgasmus. Často to ale není tím, že by jej žena prožít nemohla, ale tím, že neví, jak na to. Pokud patříte mezi nemalou skupinu žen, která stále touží po vyvrcholení, zkuste na něm v novém roce zapracovat. Sama, anebo ve spolupráci s partnerem dokonale prozkoumejte své tělo. Střídejte polohy a zkuste přijít na to, co vás opravdu vzrušuje. A pamatujte, že spousta žen nikdy nepozná orgasmus vaginální, ale zato velmi dobře může prožít vrchol při klitoriálním orgasmu. Důležité je nebát se experimentovat.

4. Splňte přání partnerovi

Znáte sexuální přání svého partnera? Ne? Pak je na čase s tím něco udělat. Nemá cenu naznačovat a čekat, až vám to řekne sám. Zeptejte se ho přímo! Připravte mu pěkný večer ve dvou, při kterém vás nebude nikdo rušit. U skleničky vína se ho zeptejte na jeho sny. Možná se dozvíte něco, co jste nevěděla, a co se vám bude líbit. Pak už vám nebude nic bránit, abyste mu jeho přání splnila.

5. Užijte si mimo ložnici sex-a-vztahy-7-veci-pro-lepsi-sex-ii-sh_small

Sex na neobvyklých místech má své kouzlo. Pokud se ve vašem vztahu omezuje jen na ložnici, je na čase to změnit. Vyzkoušejte jiná místa v bytě, anebo se rovnou přesuňte ven. Auto, anebo veřejné místo? Proč ne! Jen počkejte, až opadnou mrazy, aby vás jedny milostné radovánky nestály zdraví. Zatím popřemýšlejte, kde všude je můžete realizovat.

6. Sexuální maraton

Máte sexu málo a mrzí vás to? Zkuste s tím něco udělat a vymyslete na partnera sexuální maraton. Odjeďte na pár dní někam mimo civilizaci. Do chaty, kde není televize, připojení na internet a žádní sousedé. Jen oheň v krbu, ticho a útulno. Připravte zásoby jídla, abyste nemuseli vycházet ven a hurá na to. Udělejte si několikadenní sexuální maraton. Maximálně se věnujte sami sobě a užívejte si jeden druhého – a hlavně sexu.

7. Flirtujte

I když už jste spolu déle, zkuste se vrátit na začátek. Začněte s partnerem flirtovat. Pište mu lechtivé zprávy, maily, nechávejte mu vzkazy. Pořiďte si sexy oblečení, ve kterém ho překvapíte a vyrazte na večeři. Sveďte ho, nebude to těžké. A pokud si nejste jistá, že mu na vás stále záleží, naoko zaflirtujte s jiným. Hned uvidíte, zda u partnera vzbudíte žárlivost, anebo ne.

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse