vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
7 věcí, které muži na ženách zbožňují

10. ledna 2014

7 věcí, které muži na ženách zbožňují

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: vztahy muži ženy sex partner

preventan-mimiforum-banner

Muži mají rádi na ženách celou řadu věcí. Jsou ale některé, které přímo zbožňují. Zde je sedm těch nejlepších z těch, o kterých něžné pohlaví ví a mnohdy je rádo využije ve svůj prospěch. 

Jaké věci se mužům na ženách nejvíce líbí? Zde je sedm těch, které přímo zbožňují!

 

1. Atraktivní vzhled sex-a-vztahy-7-veci-ktere-muzi-na-zenach-zboznuji-ii-sh-nahled

Říká se, že na vzhledu nezáleží. Většina z nás ale dobře ví, že to není tak docela pravda. Není pochyb o tom, že hezké ženy to mají v životě snazší. Mužům prý stačí pouhých dvacet vteřin na to, aby si ženu dokonale prohlédli a udělali si první názor. Podle odborníků ale není prvním místem, kam muži pohled směřují, výstřih. Jsou to překvapivě rty, na kterých utkví pohledem až na deset vteřin, pokud jsou plné, červené a svůdné. Pokud jsou naopak nenamalované a nehezké, nedívají se na ně víc jak 2,97 vteřin a s dalším pozorováním mohou i přestat.

 

2. Kuchařské schopnosti

Láska prochází žaludkem je další staré známé pravidlo. A je to naprostá pravda. Můžete být sebekrásnější, ale pokud neumíte nic uvařit, časem to partnerovi vadit začne. Muži na ženách zbožňují i to, že se umí postarat nejen o ně, ale i o jejich žaludek. S hladovým partnerem totiž není žádná řeč, a tak se vyplatí se v přípravách jídla zdokonalit.

 

3. Umění naslouchat

Mnohé ženy umějí být dobré posluchačky, a to se mužům líbí. Když někdo vyslechne jejich trable, neskáče jim při tom do řeči, nenadává a nezahrnuje je mnoha svými problémy, které jsou přece důležitější. Umíte-li naslouchat a partnerovi to ukážete, jste na nejlepší cestě vytvořit si láskyplný harmonický vztah.

 

4. Schopnost svádět

Když ženy chtějí, umějí být rafinované a svůdné a muže dostat tam, kam touží. Mnoho z nich totiž svůdným křivkám, plným dekoltům a vyzývavému chování neodolá. Muži dobře vědí, že ženy umějí být skvělé svůdkyně. A mnoho z nich se rádo nechá pohltit do jejich tenat a této schopnosti využije. Následky si však mnohdy uvědomí až později.

 

5. Citlivost

Ale pozor, nepleťte si citlivost s přecitlivělostí. Tu naopak – spolu s hysterickým pláčem a podobnými citovými výjevy – muži nesnášejí. Citlivost je ale u ženy velké plus. I když se tváří jako pánové tvorstva, potřebují občas pohladit, politovat, svěřit se… A citlivý přístup je pro ně rozhodně lepší, než hrubost, řev a nadávky.

 

6. Flirtování

Flirtování muži mají rádi a líbí se jim to i na ženách. Ovšem nikoli v případě, že jejich partnerka flirtuje s jinými. Muži se rádi nechají vtáhnout do jiskřivé atmosféry a vůbec jim nevadí, že tou, která s nimi koketuje, není jejich přítelkyně – ale cizí přitažlivá žena. Slyší na řeč těla, gesta, mimiku, na dvojsmyslné řeči. Zkrátka se velmi rádi nechají unášet atmosférou lehce erotického jiskření, která může přerůst v něco víc.

 

7. Ochotu nechat se »ulovit«

Muži jsou lovci od přírody, a tak je jasné, že své sklony využívají i ke vztahu k ženám. Muži rádi dobývají a loví a žena, který není snadnou kořistí je pro ně často zajímavější než ta, která jim padne do tenat hned na prvním rande. Ženy mužskou loveckou vášeň znají, a když chtějí, umějí jí využít. Zahrát si hru a nechat se dobýt přece není vůbec špatné!

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse