vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
7 věcí, které jsou lepší než sex

1. října 2014

7 věcí, které jsou lepší než sex

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: kniha čokoláda telefon orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Sex nemusí být vždy tím nejlepším. Existuje totiž minimálně sedm věcí, které mohou být lepší, než je sex!

UroMax Rapid

·    Doplněk stravy.
·    Unikátní trojkombinace přírodních látek (kanadská brusinka, medvědice lékařská, D-manóza).
·    Patentovaný extrakt z kanadských brusinek – PACranTM.

uromax-rapid

Doplněk stravy

Více ZDE!

Je sex nejlepší na světě? Spousta lidí je přesvědčena, že ne. Existuje totiž mnoho věcí, které jsou prý mnohem lepší než milování a vášnivý orgasmus!

 

1. Čokoláda

Slast, která vás po její konzumaci přepadne, je prý lepší, než sex! Navíc tělo na ni reaguje mnohem déle, například pocity slasti si udrží až čtyřikrát déle než u líbání. Pokud se zakousnete do kvalitní čokolády, tělo začne produkovat hormon dopamin a zažívá podobnou slast, jako u orgasmu. Zvýší se také produkce hormonu štěstí, serotoninu, takže kromě toho, že cítíte rozkoš, jste navíc neskutečně šťastná. Skvělá je i horká čokoláda. Až 80 % irských žen by jí prý dalo přednost před sexem.

 

2. Jídlo

Každý pátý člověk žijící single tvrdí, že kdyby si měl vybrat mezi dobrým jídlem a sexem, jasně by vyhrálo jídlo. 26 % by sáhlo po čokoládě a 25 % po kvalitním steaku. Jiný francouzský průzkum ukázal, že přednost jídlu před milováním by dalo až 74 % zástupkyň něžného pohlaví. Nejčastěji by sáhly po čokoládě, anebo po sýru.

 

3. Slanina

Taková křupavá slanina, která se vám rozplývá na jazyku! Správně propečená je prý mnohem lepší, než sex. Potvrzuje to až 43 % Kanaďanů, kteří by této dobrotě dali údajně přednost před dováděním v posteli. Slanina má jen samá plus!

 

4. Chytrý telefon sex-a-vztahy-7-veci-lepsich-nez-sex-ii-sh-nahled

Na smartphonech je dnes mnoho lidí závislých. Podle průzkumů jich s nimi 44 % lidí spí a 20 % zachvátí panika, když se objeví hlášení o nedostatečně nabité baterii a nemají nabíječku. Mít nabitý chytrý telefon nablízku a vědět, že je s vámi, je podle mnohých lepší, než orgasmus! Podle amerického průzkumu více dospělých na otázku, zda by dali přednost sexu či chytrému telefonu, odpovědělo jasně – mobilu!

 

5. Spánek

Kvalitní a dostatečný spánek je důležitý nejen pro pohodu, ale i pro zdraví. To si ženy uvědomují čím dál více a s přibývajícím věkem až 80 % odpovídá, že by si mnohem raději zdřímlo, než by se věnovalo sexu.

 

6. Plazmová televize

Mít vlastní plazmu s pořádně velkou úlopříčkou. Dívat se z postele v klidu na to, co chcete, aniž by vás nikdo rušil. No řekněte, není to nádherná představa? Podle britského průzkumu polovina lidí tvrdí, že mít vlastní plazmu v ložnici je mnohem lepší než sex.

 

7. Čtení knihy

V dnešní hektické době má málokdo dostatek času na přečtení kvalitní knihy. Přitom průzkum mezi ženami ukazuje, že mnohé po klidném večeru touží víc, než po sexu s partnerem. Neznamená to ale, že budou číst historické romány. Mnoho by jich bez problémů otevřelo erotickou literaturu a oddalo se představám raději, než skutečnosti.

 

Text: mob

Foto: Shuttertock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse