vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
7 triků, jak přimět muže, aby pro vás ztratil hlavu

29. dubna 2013

7 triků, jak přimět muže, aby pro vás ztratil hlavu

Kategorie: Téma týdne, Připojené tagy: kompliment přitažlivost flirt můž sex

preventan-mimiforum-banner

Ulovit muže není až tak těžké. Ale přimět ho, aby pro vás ztratil hlavu a byla jste pro něj maximálně přitažlivá a žádoucí už tak snadné není. Zde jsou triky, jak na to.

Q Max® Active (doplněk stravy) obsahuje redukovanou formu koenzymu Q10 s garantovanou kvalitou Kaneka. Jedná se o koenzym, který se vyrábí izolací z fermentovaných kvasnic (přirozený biologický proces), nejlépe odpovídá lidskému koenzymu Q10 – je čistá a bez nežádoucích příměsí. Jedná se o aktivní, okamžitě využitelnou formu koenzymu Q10 s 8× vyšší dostupností (využitelností). Redukovaný koenzym by se mohl doporučit k užívání společně se statiny.

q-max-active-60-cz-nahled

1. Vsaďte na ženskost

Jste žena – a to je vaše hlavní výhoda. Máte v ruce zbraně, které se nesmíte bát použít. Ukažte mu svou krásu a zdůrazněte své přednosti. O mužích je známo, že je vzrušují hlavně vizuální podněty. A tak si pořiďte pár kousků do svého šatníku, které vám přesně padnou, skryjí nedostatky, a naopak upozorní na to, co je na vás krásné. Nezapomeňte na sexy prádlo, které se pod oblečením může nenápadně rýsovat.


2. Zahajte flirtovací útok

Pokud vás nějaký muž přitahuje a chcete ho získat, nebraňte se a začněte s ním flirtovat. Ale pozor, letmý úsměv a nenápadný pohled do očí pravděpodobně stačit nebude. Jestliže po něm toužíte, jděte tvrdě na věc. Dejte se s ním do řeči, zařaďte do ní pár dvojsmyslů, zalichoťte mu. Na muže to funguje dokonale.


3.  Nešetřete komplimenty

Muži jsou ješitní a někteří dokonce velmi. Pár dobře mířených lichotek a komplimentů na jejich osobu je dostane tam, kam chcete. Budou šťastní a téměř v sedmém nebi, a díky tomu mnohem přátelštější a povolnější. Vyzkoušejte to, a pokud to bude na objekt vašeho zájmu fungovat, máte tak trochu vyhráno. Je tu šance, že vám brzy padne k nohám.

tema-tydne-7-triku-jak-primet-muze-ii-sh-nahled
4. Nechejte se ulovit

Muži jsou od přírody lovci, o tom není pochyb. Nepronásledujte ho vy, nevolejte mu desetkrát denně, nelovte ho násilím. Dejte mu možnost, ať uloví on vás – anebo ať si to aspoň myslí. Nahoďte udici jako správná rybářka a vyčkávejte. Dejte mi impulz a jasně najevo, že o něj stojíte. Veďte ho správným směrem, ale finální krok nechejte na něm. Lovení muže baví.


5. Znejistěte ho

Odpovídat mu obratem na SMSky a pokaždé okamžitě zvednout telefon není to, čím si muže navnadíte. Když pokaždé, jakmile si pískne, vyletíte, odhodíte všechnu práci proto, abyste mu splnila to, co mu na očích vidíte, bude si vámi a vaší oddaností příliš jistý. Jenže abyste se pro něj stala více žádoucí, potřebujete ho znejistět. Dejte mu najevo, že na světě není sám. Neodpovídejte hned, i když máte čas, nechejte ho chvílemi v nejistotě. Bude po vás víc toužit.


6. Buďte tajemná

Tajemné ženy muže přitahují. Mají pro ně svůj půvab a skryté kouzlo. Udržujte si své vlastní tajemství, neříkejte mu vše a pořád. Budete pro něj mnohem více žádoucí, když uvidí, že před ním něco tajíte. Něco, na co by rád přišel.


7. Držte si odstup

Skočit mu do ložnice hned na prvním rande je jistě řešení. Pokud mu ale chcete zamotat hlavu a dovézt ho k šílenství, hrajte si s ním. Jako kočka s myší. Flirtujte, koketujte, ale nenechejte to zajít dál. Je jasné, že takovouto hru nemůžete hrát dlouho, ale vydržte to, jak jen to půjde. Nechovejte se chladně, dávejte mu naději, ale zavčas skončete. Budete pro něj maximálně žádoucí a bude vás chtít získat.

Text: lju
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
21:22 19.01.2018 - Alena -

Re: Kamárad z výhodami

Jak se jmenuje ten kamarád?
12:18 28.07.2017 - Marika -

Kamárad z výhodami

Dobrý den potřebovala bych radu mám kamaráda z výhodami jakože jen na sex jenže je to až moc sním hezké že bych chtěla aby stoho bylo něco víc protože mi to ani nepřijde jako kamarád z výhodami spíme jen spolu ale taky celé noci si povídáme o našich zájmech problémech atd a je to moc hezké máme spolu toho i dost společného a já nevím zda bude chtít časem i něco víc protože mi řekl že chce jen kamarádku z výhodami jenže já se bojím že se po čase do něho zamilují a moje číty k němu z jeho strany nebudou opětované co mám udělat proto abych mu třeba zamotala hlavu nebo aby časem třeba chtěl semnou být ? Nevím co dělat je pro mě dokonalý? To co prožívám sním sem že žádným nezažila furt mi říká nebo píše jak sem báječná že mi děkuji za krásný večer atd sice spolu docela dost krátce spíme ale je mi sním moc fajn a nevím co dělat

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse