vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
7 triků, jak být krásná (nejen) na Štědrý den

24. prosince 2013

7 triků, jak být krásná (nejen) na Štědrý den

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: sexappeal úsměv Štědrý den zdraví krása

preventan-mimiforum-banner

Přejete si pod stromeček dárek, který vám Ježíšek asi nepřinese? Být krásná nejen ten den, ale i během dalších let? Nezoufejte, stačí, když na sobě zapracujete sama. 

OcuMax Lutein 4 Farmax

·    Obsahuje přírodní karotenoidy (lutein, zeaxanti) a bylinné extrakty (borůvka, světlík).
·    Vysoký obsah luteinu – 15mg, tj. čistého 12 mg.
·    Vhodný k dlouhodobému užívání.

ocumax-lutein-4-farmax-nahled

Doplněk stravy

 

Více ZDE

Chcete být krásná a přitažlivá nejen o Vánocích? Řešení není v kosmetice či plastikách. Je v tom, jak se chováte, oblékáte či tváříte. Jak na to snadno a rychle?

 

1. Usmívat se

Úsměv je základem úspěchu. Pokud se budete mračit a tvářit od rána do večera naštvaně, krásná a přitažlivá pro nikoho nebudete. Úsměv je levný a rychlý trik, jak se stát rázem milou a okouzlující nejen pro své nejbližší okolí.

 

2. Obléct si, co vám sedí

Je sice pěkné, že módní barvou je zářivě oranžová, ale když vám nesluší, nebudete ji přece nosit za každou cenu. Stejně tak minisukně. Sexy jsou, ale jen když máte pěkné nohy. A takové bokové rifle s odhaleným bříškem si může dovolit jen málokdo. Pokud si je obleče někdo s třicetikilovou nadváhou a vidět nebude ploché bříško, ale přetékající »špek«, rozhodně nebude k nakousnutí. Proto noste to, co vám sedí, co skryje nedostatky postavy, a naopak zvýrazní její přednosti. Umět se správně obléct je základ úspěchu.

 

3. Mít ráda své tělo zdravi-a-krasa-7-triku-jak-byt-krasna-ii-sh-nahled

Pokud jste přesvědčena, že jste tlustá, máte mastné vlasy a nikomu se nelíbíte, těžko z vás bude vyzařovat sexappeal. Naučte se mít v první řadě své tělo ráda, smiřte se s tím, že nebudete mít nikdy hřívu jak lvice, ani postavu jako topmodelka. Pokud to uděláte a zvýrazníte své přednosti, bude z vás sexappeal jen zářit. A vy budete rázem krásná a přitažlivá.

 

4. Ukázat svou inteligenci

Krásná a inteligentní – která žena by netoužila splňovat obojí. Není to ale tak těžké. Stačí na sebe trochu dbát a všem ukázat, že jste chytrá, a že vás nesmí podceňovat. Dejte okolí najevo, že jste schopná se postavit na vlastní nohy a umíte být nezávislá. Netvařte se znuděně, naopak ukažte, jak jste vytížená a kolik toho stíháte. Takoví lidé jsou totiž mnohem více sexy.

 

5. Věřit si

Každá žena je krásná, jen je třeba vědět, jak na to. Když si začnete připouštět řeči typu „Jsem ošklivá, tlustá, stará, kdo by o mě stál“, bude vaše sebevědomí na bodu mrazu a sexappeal s ním. Najděte to, v čem vynikáte a jste dobrá. Zkuste si posílit sebevědomí, začněte si věřit. To je totiž základ, bez kterého to nepůjde.

 

6. Dbát na řeč svého těla

Zkuste se někdy při běžných činnostech pozorovat v zrcadle. Možná máte nějaký zlozvyk, který na lidi působí vyloženě rušivě. Přečtěte si o řeči těla a zamyslete se, zda neděláte něco špatně. Pokud ano, zkuste to odstranit. A pamatujte – důležité je chodit zpříma a dívat se lidem do očí. Shrbená s očima do země sexy nikdy nebudete.

 

7. Ukázat, že máte sexappeal

Chcete být krásná? Ukažte, že máte sexappeal. Jedno jeho pravidlo zní: »Na věku nezáleží!« Zatímco jedna osmnáctka ho v sobě nemá ani za mák, o třicet let starší žena má sexappealu na rozdávání. Nezáleží totiž na létech, ale na osobnosti. Ukažte partnerovi, že sexappeal máte a umíte ho použít.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse