vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
7 tipů, jak zabránit nevěře

5. srpna 2013

7 tipů, jak zabránit nevěře

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: láska vztah nevěra sex partner

preventan-mimiforum-banner

Zabránit tomu, aby vám byl partner nevěrný, se sice zcela nedá, ale můžete udělat několik kroků, abyste pravděpodobnost snížila na minimum. Zde je sedm z nich!

Až 64 % mužů je podle statistik někdy své partnerce nevěrných! Máte z toho, že si partner najde jinou strach a chcete tomu zabránit? Přinášíme 7 tipů, jak na to.

1. Být aktivní v posteli

Sex sice není ve vztahu tím nejdůležitějším, ale pokud vám to doma v posteli neklape, je to první krok k tomu, aby se partner poohlížel jinde. Nevymlouvejte se stále na bolesti hlavy, únavu či svoje dny. Naopak se snažte být v posteli aktivní a partnera čas od času překvapit. Novou polohou, pomůckou či sexy oblečením. Nebude tak mít důvod lovit v jiných vodách.

2. Chodit upravená sex-a-vztahy-7-tipu-jak-zabranit-neveru-i-sh-nahled

Zlozvyk, ke kterému často sklouzávají ženy na mateřské. Jsou s dětmi většinu dne doma, a tak svůj vzhled neřeší. Zatímco dřív se pěkně oblékaly do práce, líčily, chodily ke kadeřníkovi, teď jim stačí vytahané tepláky, vlasy stažené do culíku a make-up žádný. Muže, který dřív měl atraktivní partnerku, to může motivovat. Ovšem k tomu, aby si našel jinou – krásnou a upravenou.

3. Vědět, že láska prochází žaludkem

Tvrzení, že láska prochází žaludkem, platí u mužů na celé čáře. Najezený muž, je spokojený muž, říká se. A to je další trefa do černého. Jídlo zkrátka zanedbávat nemůžete. Muž, jehož partnerka je v domácnosti a večer vždy dostane suchý chléb s máslem místo teplého jídla, nadšený nebude. Nahrajete mu tím na další důvod, proč nechodit domů!

4. Vědět, po čem touží

Spousta z nás má v sexu nesplněná přání. Touží po něčem, co by chtěla realizovat, ale nikdy se s tím nikomu nesvěřila. Víte, po čem skutečně touží váš partner? Otevřeně se ho zeptejte! Možná budete překvapena, že má podobnou touhu, jako vy a padnete si do noty. Tajné erotické přání může být totiž důvodem, proč hledá jinde a jinou, která mu je splní.

5. Občas mu zalichotit

Muži jsou ješitní od přírody, o tom není pochyb. Někteří více, jiní méně. Pokud muž potká ženu, která mu bude lichotit a obdivovat ho a on se před ní bude natřásat, jako páv, je na problém zaděláno. Zkuste této situaci zamezit tím, že mu pár lichotivých slůvek řeknete vy. Dávejte mu najevo, že si ho vážíte, vyplatí se to.

6. Být mu kamarádkou

Aby vám to doma ideálně klapalo, měla byste být nejen jeho milenkou, ale i kamarádkou. Takovou, které se může kdykoli svěřit, a která ho neodbude s tím, že teď je unavená a nemá na něj čas. On se bude chtít vypovídat, a tak se opět poohlédne jinde.

7. Nebýt si jím jistá

Nejedna žena dělá jednu velkou chybu. Vstoupila s partnerem do manželství a získala pocit jistoty. Nyní je její a nemusí se snažit. Brát partnera jako samozřejmost se ale nevyplácí. Naopak – měla byste se snažit ho čas od času překvapit a udělat mu radost. Nebýt si jím jistá, ale ani na něm nebýt zcela závislá – a umět stát na vlastních nohou.

Text: lju

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse