vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
7 tipů, jak lépe vypadat nahá

27. prosince 2016

7 tipů, jak lépe vypadat nahá

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: nahota opalování peeling tělo

preventan-mimiforum-banner

Každá čtvrtá žena se za své tělo stydí a svléká se nerada. Jak to udělat, abyste bez oblečení vypadala co nejlépe a byla sexy, i když nemáte postavu jako modelka? Přinášíme sedm tipů.

Přes 80 % žen není spokojeno se svým tělem. A tak existuje skutečně málo těch, které by sobě líbily ještě k tomu nahé. Přinášíme proto sedm tipů, jak lépe vypadat i bez oblečení.

MIMIFORUM zjistilo:

Každá 4. žena se stydí za své tělo!

-          Jen 4 % žen jsou se svým tělem zcela spokojené.

-          40 % žen vidí jako nejproblematičtější oblast své břicho.

-          24 % žen tvrdí, že má velké boky a široká stehna.

-          16 % žen by si nechalo upravit prsa.

-          40 % žen nad svou postavou přemýšlí denně.

-          34 % žen se stydí za své tělo.

-          23 % žen se za své tělo stydí, když se má svléknout, a to i do plavek.

1. Opálení zeštíhluje

Je dokázáno, že opálení opticky zeštíhluje. Navíc je jasné, že pokožka v hnědém tónu bude vypadat více sexy než ta, která je bílá jako stěna. Na to, abyste vypadala štíhlejší, se ale nemusíte smažit na slunci nebo v soláriu. Existují kvalitní tónovací mléka a krémy, které kůži dodají zdravou opálenou barvu a sexy vzhled.

2. Nezapomeňte na peeling

Lehce zeštíhlit, zpevnit pokožku a ještě jí dodat zdravější vzhled, můžete také pomocí peelingu. V zimě se na něj však často zapomíná, a to je chyba. Tělový peeling totiž odstraňuje odumřelé kožní buňky i veškeré nečistoty a kůži navrací zdravý a svěží vzhled. Nemusíte za ním nikam do salonu. Provést si jej můžete sama v klidu domova. Stačí si koupit vhodný přípravek, anebo využít některou z babských rad.

3. Hydratace s třpytkami

Aby byla vaše pokožka co nejkrásnější a vypadala zdravě, je třeba o ni pečovat. Základem je hydratace – kvalitní tělové mléko, kterým ji budete promazávat. Pokud zvolíte variantu se třpytkami, bude se vaše kůže navíc krásně lesknout a vy se budete cítit mnohem přitažlivější.

4. Vyberte si doplňky sex-a-vztahy-7-tipu-jak-lepe-vypadat-naha-ii-sh-nahled

Stačí pár doplňků a budete se cítit neskutečně sexy i bez oblečení. Vysoké podpatky nohy opticky prodlouží a zeštíhlí. Výrazný náhrdelník upoutá pozornost na vaše ňadra, a naopak odpoutá od větších dolních partií. A takové boa na nahém těle je nejen sexy, ale ještě si ho můžete tak šikovně naaranžovat, že na chvíli zakryje přesně to, co potřebujete.

5. Zvolte dobré světlo

Správně zvolené světlo udělá s vaším tělem divy. Velmi lichotivé je světlo svíček. To můžete zkombinovat s noční lampičkou, avšak její světlo by mělo být tlumené a nepříliš dominantní. Volbou, která vás nikdy nezklame, je červené světlo, za jehož svitu se lidé zdají více sexy a jejich postavy opticky štíhlejší. Naopak vaší figuře nebude lichotit ostré a jasné světlo či silné stropní osvětlení.

6. Využijte kouzla vlasů

To platí pro všechny ženy s delšími vlasy. Pokud jste ostříhaná na krátko, pak tento bod přeskočte. Naopak máte-li vlasy minimálně po ramena, můžete jich skvěle využít. Použijte kulmu, anebo natáčky a vytvořte si look divoké dračice. Bujná hříva odpoutá pozornost od vašeho nahého těla a dodá mu punc dokonalosti.

7. Nehrbte se a věřte si

Sebevědomí dělá hrozně moc. Nemusíte mít postavu jako modelka, ale pokud se budete hrbit, stydět se a snažit se své tělo schovat, jen upoutáte pozornost na jeho nedostatky. Jednoduchý trik, jak vypadat lépe nahá, je zvednout hlavu, narovnat se a trochu si věřit. Budete působit mnohem uvolněněji a krásněji než skrčená s očima sklopenýma do země.

 

Text: mob

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse