vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
7 kroků, jak přimět muže, aby se do vás zamiloval

25. prosince 2015

7 kroků, jak přimět muže, aby se do vás zamiloval

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: zamilovanost láska vztah můž sex

preventan-mimiforum-banner

Přimět muže, aby se do vás zamiloval, nemusí být jednoduché. S pomocí našich triků ho však můžete lapit do svých sítí dřív, než se naděje.

Nemusíte být žádná čarodějka, ani po nocích vařit nápoje lásky. Existuje mnohem snadnější způsob, jak muže přimět, aby se do vás zamiloval. Stačí dodržet sedm kroků – a bude váš.

1. Neuhánějte ho

Hlavně nenápadně! Tímto heslem se řiďte. Netlačte na něj, nevolejte mu každé tři minuty a neposílejte mu padesát SMS denně. Pokud budete příliš tlačit na pilu, jenom ho odradíte. Jděte na to pozvolna. Připomeňte se a nechejte aktivitu na něm. Dejte muži pocit, že dobývá on vás, i když to není pravda. Muži jsou od přírody lovci a nesmějí mít pocit, že jsou loveni.

2. Flirtujte s ním

Pokud se vám muž líbí, flirtujte s ním. Dejte mu najevo, že o něj stojíte a že o něj máte zájem. Žena má spoustu zbraní, které může použít. Letmé pohledy a úsměvy, ale i zvýraznění svých fyzických předností. Rafinovanému výstřihu odolá jen málokdo. Vzbuďte v něm zájem a odejděte. Nažhavte ho, aby po vás toužil.

3. Obdivujte ho sex-a-vztahy-7-kromu-jak-primet-muze-i-sh_small

Muži jsou ješitní od přírody. Rádi o sobě mluví a jejich egu lichotí, když je někdo obdivuje. Jde o nejjednodušší, a přitom velmi účinný způsob, jak se jim zavděčit. Když chcete, aby vám muž propadl, poslouchejte ho, přikyvujte a proneste pár lichotek. Hned u něj získáte několik plusových bodů navíc.

4. Smějte se co nejvíce

Muži milují ženy se smyslem pro humor. Ukažte mu, že se umíte ze srdce zasmát a že život neberete tak vážně. Na svádění jděte zvesela. První rande v depresivním duchu asi nikoho nenadchne. Řeči o konci světa si nechejte na později, stejně jako o strachu z budoucnosti. Naopak si vzpomeňte na pár veselých situací a předveďte mu, že se umíte zasmát.

5. Dejte mu najevo, že jste výjimečná

Každá žena je něčím výjimečná. Důležité je, jak to umí prodat. Najděte něco, v čem vynikáte a předveďte mu to. Ukažte mu, že nejste žádná tuctovka, ale žena, o kterou stojí za to bojovat. Buďte přirozená a svá. To je mnohem účinnější, než kdybyste si hrála na něco, co nejste.

6. Respektujte jeho soukromí

Respektovat jeho soukromí je velmi důležité. Nechejte mu volný čas, který potřebuje, a nevyzvídejte, kde byl. Nesnažte se mu dostat do e-mailu a neprohledávejte mu stůl, anebo mobil. Nešmejděte mu v jeho věcech, ani nepátrejte, co děláte ve svém volném čase. Když bude chtít, řekne vám to sám.

7. Neplánujte budoucnost

Pokud chcete, aby k vám muž zahořel touhou, nechejte vztahu volný průběh. Hned na první schůzce neplánujte společné bydlení, svatbu a přesný počet dětí. To by ho mohlo jedině odradit. Dejte mu pocit, že na nic netlačíte a nikam nespěcháte. A hlavně – že po něm nic nechcete. Až ho chytíte do svých sítí, můžete na svých plánech teprve začít pracovat.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse