vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
7 důvodů, proč vás partner může nesnášet a vy to ani nevíte

20. června 2014

7 důvodů, proč vás partner může nesnášet a vy to ani nevíte

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: nenávist láska vztah partner dieta

preventan-mimiforum-banner

Někdy stačí málo a láska se změní v nenávist. Snadno se tak může stát, že partner začne svou partnerku kvůli něčemu nesnášet – a ona to možná ani neví. Anebo nechce vědět.

Důvodů, proč zdánlivě milující partner může začít svou ženu nesnášet, je víc. A může se to stát snadněji, než se nadějete. Zde je sedm těch, o kterých se mluví nejčastěji.

 

1. Přibrala jste

Mnoho žen změní svou postavu během těhotenství a ne každé se podaří vrátit na původní váhu. Nejeden muž to nelibě nese, protože postava partnerky už není tak sexy, jako dřív. Může díky tomu ztratit zájem o sex a dokonce vše může dojít tak daleko, že partnerku začne nesnášet!

 

2. Jste chytřejší než on

Jen málo mužů má rádo chytré ženy. Zvlášť takové, které jsou o hodně chytřejší, než oni sami. Naopak muži chtějí být těmi, kdo budou mít ve vztahu navrch. Pokud se během soužití ukáže, že žena je chytřejší, než oni, můžou k ní zaujmout negativní postoj. Žena podle jejich smýšlení přece nemůže mít navrch!

 

3. Nejste na něm závislá

Takové ženy muži často chtějí. Nesamostatné a na nich závislé. Naopak žena, která ukáže, že partnera až tak k životu nepotřebuje, může záhy upadnout v nelibost. Nejlepší totiž podle jejich názoru je, když se žena bez nich vůbec neobejde. Oni jsou přece pány tvorstva!

 

4. Držíte diety

Ano, muži sice většinou mají rádi štíhlé ženy, anebo ty, co jsou »akorát«, ale pokud partnerka neustále drží diety a nemastná neslaná jídla servíruje i jim, jsou z toho na větvi. Místo vepřo-knedlo-zela dostanou celozrnnou suchou rýži se zeleninou a nejen kuchařský um své ženy začnou nesnášet.

 

5. Více vyděláváte

I s tím se muži špatně smiřují! Když má žena vyšší příjmy než oni, mají pocit méněcennosti. Zdaleka ne každý dobře snese, že partnerka má víc peněz, než on. Zdánlivá maličkost, kterou žena neřeší, může zadělat na pořádný problém ve vztahu.

 

6. Jste úspěšnější sex-a-vztahy-proc-vas-partner-muze-nesnaset-i-sh-nahled

Zatímco vám se daří, na co sáhnete, u partnera je to naopak. Vy máte tolik práce, že nevíte, kam dřív skočit, chodí vám pracovní nabídky, je o vás zájem. U partnera je to naopak. V zaměstnání je jedním z mnoha, nikdo si ho nevšimne a nevyzdvihne jeho domnělé zásluhy. Větší úspěch u své partnerky nesnese každý muž a může to přinést i nenávist!

 

7. Děti vám dávají přednost

Zdaleka ne v každé rodině podnikají všichni všechno společně a děti stejně tíhnou k oběma rodičům. V mnoha rodinách to funguje tak, že dítě tráví mnohem víc času s jedním z nich – většinou s matkou. Díky tomu je na ni víc zvyklé a může k ní mít bližší vztah. Otec, který se doma příliš nezapojuje, pak jednoho dne může být překvapen – děti nechtějí s ním a dávají přednost matce. A jeho zloba se samozřejmě obrátí proti partnerce…

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse