vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
7 důvodů, proč si najít tajného milence

28. dubna 2014

7 důvodů, proč si najít tajného milence

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Rozvod láska milenec nevěra sex

preventan-mimiforum-banner

Najít si tajného milence někdy může přinést víc užitku, než škody. Pokud vám to doma neklape, může paradoxně jiný vztah situaci zlepšit, a dokonce přimět partnera, aby si vás opět všímal. 

Ostropestřec Plus Farmax® (doplněk stravy) obsahuje kombinaci dvou bylin, ostropestrce mariánského (Silybum marianum) a klanoprašky čínské (Schizandra chinensis), ve formě standardizovaných bylinných extraktů v želatinových tobolkách s obsahem min. 80% silymarinu. Navíc s obsahem cholinu, který přispívá k normálnímu metabolismu lipidů a k udržení normální činnosti jater.

ostropestrec-60-cz-3d-nahled

Říká se, že ženy umějí nevěru lépe maskovat. Pokud se jí dopustí, tak jsou odhaleny dvakrát tak méně často, než jejich případně nevěrní partneři. Když ale vyplave napovrch, nastává problém – muži nevěru mnohem hůře odpouštějí. Jen 15 % jich věří tomu, že by nevěru bylo schopno partnerce prominout. Jaké jsou tedy hlavní důvody, proč si najít tajného milence?

 

1. Vztahu to prospěje

Ženy, které nejsou ve vztahu spokojeny, často reagují podrážděně, jsou náladové, protivné, anebo smutné či v depresi. Je tedy jasné, že se to na vzájemném vztahu musí podepsat. Jenomže – když si najdou milence, najednou rozkvetou. Přestanou mít vztek na partnera, který se jim nevěnoval, naopak mohou mít výčitky a doma tak začít fungovat na maximum.

 

2. Zvedne se vám sebevědomí

Když si vás partner doma nevšímá, nemáte důvod na sobě pracovat a být pro něj krásná. Dobře totiž víte, že si toho ani nevšimne, anebo ho to nezajímá. Můžete si díky tomu připadat nezajímavá a neatraktivní. Milenec ale dokáže řádně zvednout sebevědomí. Najednou se máte kvůli komu strojit, hubnout, pečovat o sebe. Zjistíte, že jste žádoucí, a to vám řádně zvedne sebevědomí.

 

3. Budete chytřejší

To platí v případě, že si doma příliš sexu neužijete, zato s milence ho máte víc než dost. Vědci totiž v nedávné studii přišli na to, že je to právě sex, který údajně zvyšuje inteligenci. Prokázali, že vyšší sexuální aktivita nejen zvyšuje mentální výkon, ale též produkci nových neuronů.

 

4. Zbavíte se stresu sex-a-vztahy-7-duvodu-proc-si-najit-milence-ii-sh-nahled

Je tu ještě jedno plus, na které upozornili korejští odborníci. Sex prý odbourává důsledky dlouhodobého stresu. A tak pokud žijete ve vztahu, kterému stres vládne, oddejte se milování – třeba s milencem. Zbavíte se stresu, a tím i zdravotních potíží, které by vám díky němu mohli hrozit. Budete šťastnější a spokojenější.

 

5. Budete krásnější

O ženě, která je zamilovaná, se říká, že rozkvetla. Je na pohled krásnější, spokojenější a celá se rozzáří. Je-li láska a zamilovanost v dlouhodobém vztahu dávno pryč, ale vy jej přesto nechcete opustit, pak může být tajný milenec dobrým řešením. Jeho pozornost a zájem způsobí, že rozkvetete jako květina a budete krásnější.

 

6. Budete nezávislá

Mnoho žen má problém s tím, že jsou na partnerovi hodně závislé. Jenže když ten si zvykne, že se bez něj nehnete na krok, je to problém. Má vás jistou a přestane si vás všímat. Najdete-li si ale milence, se kterým budete trávit volné chvíle, pomůže vám to se od závislosti odprostit. A prospěje to i vztahu. Je naděje, že jakmile partner zjistí, že se bez něj objedete, přestanete se snažit a posílí to váš vztah.

 

7. Zhubnete

Flirtováním a sexem se hubne. Vědci v rozsáhlé studii odhalili, že flirtující ženy hubnou rychleji. Důvodem jsou velké přípravy na rande s novým objektem zájmu. Líčení, česání, make-up, zkouška oblečení apod. To vše prý vede k tomu, že chystající se žena spálí až 100 kalorií za minutu. A když k tomu přidáte následný vášnivý sex, je jasné, že kila půjdou dolů.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse