vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
7 důvodů, proč se vyplatí být nevěrná

8. ledna 2016

7 důvodů, proč se vyplatí být nevěrná

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: láska milenec vztahy nevěra orgasmus sex zdraví krása

preventan-mimiforum-banner

Mít milence se vyplatí. Budete krásnější, zdravější a užijete si dostatek sexu. Navíc ko-nečně získáte pocit, že o vás někdo stojí a poslouchá vás.

UroMax Brusinka

Sex s sebou nese jistá rizika, mimo jiné zánět močových cest. Trápí i vás? Zkuste UroMax Brusinku! Je vyroben z vysoce koncentrovaného patentovaného extraktu z kanadských brusi-nek (Vaccinium macrocarpon) CystiCran s garantovaným obsahem účinných látek proantho-kyanidinů (PAC) 36 mg v jedné tobolce. Díky tomuto kvalitnímu extraktu s vysokým obsa-hem PAC stačí užívat pouze jednu tobolku denně. Množství extraktu v jedné tobolce odpoví-dá min. 338 400 mg čerstvých plodů brusinek. UroMax Brusinka je doporučován jak pro pří-pady akutních potíží močových cest, tak pro dlouhodobé užívání. Nemá nežádoucí účinky.

uromax-brusinka-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

Diskutujte: Pokud byste byla nevěrná, z jakého důvodu?
 Většina žen touží po tom, aby je muž chápal, vnímal a poslouchal. Jenže dlouholetého partnera většinou problémy jejich poloviček nezajímají. Ze vztahu se stal stereotyp, ve kterém žijete jen ze zvyku. A o dostatku sexu, natož o jeho kvalitě, se nedá mluvit vůbec. Chcete mít zase pocit, že jste atraktivní a muži o vás stojí? Pak si najděte milence. Přinášíme sedm důvodů, proč se to vyplatí. Berte to ale s rezervou – nenabádáme vás k nevěře, ale je vždy dobré vědět, s čím takový milenec může pomoct…

1. Máte dostatek sexu

Po několikátém vztahu s partnerem je váš sex pokud stereotypní, a navíc frekvenci byste spo-čítala na prstech jedné ruky. Sex vám chybí a partnerovi je to jedno. Myslí si, že vás má jistou a nic nehodlá řešit. To, že vy jste na vrcholu sexuálního života, je mu ukradené. On už je totiž na ústupu a sex jednou za uherský rok mu stačí. Když si ale pořídíte milence, budete mít sexu dost. Alespoň zpočátku. A když frekvence opadne, vyměníte ho za jiného.

2. Někdo si vás všímá a poslouchá vás

Partnerovi můžete jednu věc opakovat desetkrát, a on se vás druhý den na to samé s údivem zeptá, jako byste nikdy nic neřekla. Když se potřebujete s něčím svěřit, nemá čas vás poslou-chat, raději zesílí televizi. U milence je to jiné. Zajímá se o vaše starosti, slyší na vaše přání i touhy. Konečně budete mít pocit, že nemluvíte zbytečně a někdo pro vás žije.

3. V posteli se nenudíte

Po pár letech vztahu se ze sexu většinou stane stereotyp. Partner vás už ničím nepřekvapí, či jen nemile. Víte, co od něj můžete čekat, a na experimenty nemá náladu. S milencem se ale nudit nebudete. Naopak možná zažijete něco, o čem jste dřív jen snila.

4. Bere vám telefony a odpovídá

Možná to také znáte. Kolikrát se snažíte dovolat partnerovi, jenže on vám nebere telefon. Po-šlete mu několik zoufalých SMS,odpověď žádná. Po šesti hodinách vám oznámí, proč vyšilu-jete, že si přece mobil zapomněl v autě. Toto se vám s milencem stane jen stěží. Bude nadšený, když mu zavoláte, telefon vezme okamžitě a na zprávu odpoví obratem. Konečně budete mít pocit, že o vás někdo stojí.

5. Dokáže vám, že jste žádoucí sex-a-vztahy-proc-byt-neverna-2-ing

Po několika letech po boku jednoho muže budete o své atraktivitě možná trochu pochybovat. Nevšimne si, když si koupíte něco na sebe, a když se před ním projdete v novém sexy prádle, řekne vám, ať se posunete, že nevidí na televizi. Milenec ne. Bude o vás stát, dávat vám naje-vo, že ještě zdaleka nepatříte do starého železa, jak byste si po boku partnera mohla myslet. Zvedne vám sebevědomí a dodá pocit, že jste stále žádoucí.

6. Budete zdravější a krásnější

Je vědecky prokázáno, že dostatek dobrého sexu posiluje imunitu. Orgasmus vyvolá chemické změny, které pomohou včas zničit viry a bakterie. Podle odborníků je optimální sex dvakrát až třikrát týdně. Větší frekvence na zdraví nemá prokázaný vliv. Sex má i další pozitivní účinky na organismus – pomůže vám zhubnout (za 30 minut až 70 kalorií) a podpoří krevní oběh. Máte mastné vlasy a nepěknou pleť? Užívejte si sex po ránu! Podle odborníků totiž pomůže tělu zbavit se škodlivin, které tyto potíže způsobují.

7. Budete mít dobrou náladu

Jak můžete mít dobrou náladu, když po návratu z práce uvidíte svého drahého, jak se doma válí na gauči a doma nehne ani prstem. Nezeptá se, jak jste se měla, a že jste se právě vrátila od kadeřnice, nezaregistruje ani omylem. S milencem však vaše dobrá nálada prudce stoupne. Nejenže se na něj budete těšit, všimne si, když si něco nového pořídíte, pochválí vás, ale díky sexu budete veselejší a celkově se budete lépe. Do těla se vám totiž vyplaví serotinin a dopa-min, hormony dobré nálady, které vyvolají radost a pocity štěstí.

Text: mob
Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
22:04 12.01.2017 - Feromonka -

Proč

aaabbb
09:59 08.03.2016 - kalafůna -

píchat je nutné

naprosto schvaluji těch několik napsaných bodů. Pokud žena o sex stojí, a to je myslím většina, tak pokud ho má doma nedostatek je na ní, aby si muže, se kterým bude jen souložit našla. Věnovat se jenom dětem je sice povinnost, ale nepřehánět. Děti stejně odejdou a pak zůstává samota a nebo charita. A v charitě se lidé opatrují. V a při charitě se nesouloží. A také je nutné umět chlapovi říci: pojď si zam.rdat, mám na to chuť! A nečekat až to řekne on.

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse