vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
7 důvodů, proč po mužích nesmutnit

3. května 2018

7 důvodů, proč po mužích nesmutnit

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: smutek láska vztah můž sex

preventan-mimiforum-banner

Jste sama a je vám smutno? Nemusí! Mnohdy je totiž lepší být bez mužů, než s nimi. Přinášíme sedm důvodů, proč po mužích nesmutnit. 

Věděla jste, že každý rok, 27. dubna, slavíme Mezinárodní den smutku? Pokud jste zrovna sama a není vám do smíchu, zde je sedm důvodů, proč po mužích určitě nesmutnit.

 

1. Jsou nevěrní

Věrný muž? To je podle mnohých žen sci-fi a potvrzují to i průzkumy. 64 % ženatých či dlouhodobě zadaných mužů přiznává, že své partnerce někdy byli nevěrní a další to prý raději tají. Pánové se hájí tím, že za to nemohou, protože to tak mají od přírody. Jenže díky svým záletům ničí nejen vztah a partnerkám berou iluze, ale ještě mohou přinést nějakou tu pohlavní nemoc. Není tedy lepší být sama, v klidu a nesmutnit po nich?

 

2. Dělají nepořádek

Jen málo mužů je natolik pořádných, že si je partnerka nemůže vynachválit. Většina je pravým opakem. Po bytě rozhazují své svršky i ponožky, jídlo si berou do postele a talířek po sobě neráčí ani uklidit. Nechávají zvednuté záchodové prkýnko, špinavé umyvadlo od vlasů, fousů i zubní pasty a všechno po nich musíte uklízet vy. Když jste sama, máte čisto a pořádek. No není lepší žít bez mužů?

 

3. Chrápou

Chrápání je častým problémem, na který si ženy stěžují. Zvlášť, když partneři chrápou tak halasně, že se vedle nich žádnou noc nevyspí. Každých pět minut na partnera mlaskat, nebo ho přetáčet není žádná slast. A tak je mnohdy lepší spát sama – a mít klid.

 

4. Zajímá je jen sex

Když máte doma stálého partnera, musíte si plnit »manželské povinnosti«, ať chcete, anebo ne. A když nemáte chuť, hledáte nejrůznější výmluvy, jak se z toho vyvléct. Pokud ale budete bydlet sama a sem tam se sejdete s přítelem, budete mít sex jen, když se vám bude chtít – a doma klid.

 

5. Dělají, co řekne maminka

Zatímco vás partneři neposlechnou, co řekne maminka je pro ně svaté a přes to nejede vlak. I když už jsou dávno dospělí, mnozí si nechají od maminky stále řídit život a chovají se jako dokonalí mazánci. Naopak vaši matku neprožívají vůbec, a pokud možno se s ní nestýkají. Není lepší být bez nich?

 

6. Nechtějí si povídat sex-a-vztahy-7-duvodu-proc-po-muzich-nesmutnit-ii-sxc-nahled

Tolik byste toho chtěla partnerovi říct, ale on prostě nemá zájem. Věčně není doma, a když je, dívá se na televizi, nebo sedí u počítače a nesmíte ho rušit. A když už se náhodou tváří, že vás poslouchá, jde mu to jedním uchem tam a druhým ven. Povídat si nechce vůbec, a tak na to si musíte najít stejně kamarádku. A tak smutnit po nich není opravdu třeba.

 

7. Dělají si, co chtějí

Existují sice výjimky, ale řada mužů v tom má jasno. Proč by se měla někomu, ženě nebo rodině, podřizovat? A tak zatímco žena se stará o domácnost a děti, klidně se sbalí a jde s kamarády na pivo či na fotbal.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse