vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
7 důvodů, proč je slanina lepší než láska

24. srpna 2012

7 důvodů, proč je slanina lepší než láska

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: láska vztah nevěra partner slanina

preventan-mimiforum-banner

Slanina a láska. Co mají společného? Vlastně vůbec nic. Anebo ano? Podle jednoho amerického serveru je slanina totiž mnohem lepší!

Diskutujte: Dá se podle vás srovnávat slanina a láska?


Slanina a láska nemají vůbec nic společného, říkáte si. Jenže jeden americký server si myslí pravý opak, a tak se je pokusil srovnat. Došel k jednoznačnému závěru, že slanina je jednoznačně lepší, než láska. Neopustí vás, není nevěrná a ani neodmlouvá.

1. Láska přijde jednou, slanina kolikrát chcete.

Pravá láska přijde v životě jen jednou. Zato slaninu si můžete dopřát třeba šestkrát denně, když budete chtít. Vychutnávat si křupavou slaninku a zapíjet dobře vychlazeným mokem vás může dostat do euforie tolikrát, jako to nezvládne ani ta největší láska.

2. Slaninu uchováte v ledničce a vydrží. Láska ne. sex-a-vztahy-7-duvodu-proc-je-slanina-lepsi-nez-laska-ii-sh 

Dovedete si představit dát si svého vyvoleného do ledničky, aby zůstal čerstvý, svěží, vydržel a neutekl vám za jinou? I když by to bylo bezvadné, asi by se mu to příliš nelíbilo. Slanina má ale tu výhodu, že protestovat nebude. Snese všechno, co s ní uděláte, nebude odmlouvat a vydrží dlouho čerstvá.

3. Láska je pomíjivá. Slanina ne.

Láska je pomíjivá a prchavá. Vypaří se z vašeho života dřív, než se nadějete a nezbude vám po ní vůbec nic. Se slaninou je to jinak. Tu budete trávit hodně dlouho a možná delší dobu nezapomenete, že ji v sobě máte.

4. Slanina vás neopustí. Muž ano.

Partner si najde jinou a vám zbudou jen oči pro pláč. Zůstanete sama a on si bude užívat. Jenže se slaninou je to jiné. Nikdy neodejde a vždycky bude stát při vás. Můžete si s ní dělat, co budete chtít, zlobit se nebude. Nestane se, že by byla nevěrná, či se dívala po jiných. Je jí to úplně jedno. Hlavně s vámi zůstane, a když dojde, koupíte si novou a je to.

5. Slanina vás nepodvede. Láska ano.

Partner vám tvrdí, že má hodně práce a musí zůstat přesčas. Když ho však přijdete navštívit, najdete ho v posteli se sekretářkou. „To není tak, jak to vypadá,“ bude se hájit. To slanina vám něco takového neudělá nikdy. Dáte si ji, kdy máte chuť, nezradí vás a jakékoli osmnáctileté sekretářky jí budou úplně ukradené.

6. Slanina vás nekomanduje. Partner ano.

Možná to znáte. Přijdete z práce, vaříte, perete, staráte se o děti. Partner sedí u televize a vykřikuje, co mu máte podat na jídlo či na pití. Cokoli uděláte, je podle něho špatně. Neustále se mu něco nelíbí, stěžuje si a rýpá do vás. To vám slanina neudělá. Můžete si být jistá, že vám nikdy neřekne křivého slova.

7. Slanina vás vyslechne. Muž ne.

Málokterý partner má čas na to, aby si vás vyslechl, zeptal se, co vás trápí a ještě vám pomohl. Slanina vám sice taky s ničím neporadí, ale alespoň si vás vyslechne. Nebude vám skákat do řeči, můžete ji říct cokoli a být si jistá, že zachová tajemství a nikomu to neřekne. Nezdá se vám, že mít doma slaninu je opravdu výhodnější než lásku?

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
08:25 07.09.2012 - Jany -

důvod

Slanina zůstane slaninou, láska může přerůst v přátelství..

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse