vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
6 triků, jak ho dostat do nálady

16. ledna 2017

6 triků, jak ho dostat do nálady

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: vášeň vztah postel sex partner

preventan-mimiforum-banner

Dostat partnera do nálady po pár letech vztahu může být někdy problém. Tančit v prádle před ním nehodláte, takže jak na to? Známe šest triků, jak na něj zapůsobit a navnadit ho na sex.

Po pár letech vztahu už vášeň vyprchala, a tak zoufale hledáte každou radu, jak se vzájemně dostat do nálady a mít chuť na sex jako dřív. Oba jste vytížení, staráte se o děti, a tak když má jeden apetit, druhý je úplně vyřízený. Rady typu „Kupte si sexy prádlo a udělejte mu striptýz“ vás vytáčejí. Nebudete se před ním přece ztrapňovat! A tak jsme zjistili šest triků, jak ho snadno dostat do nálady.

1. Sex podle plánu

Sex podle plánu. Podle mnohých je to představa přímo děsivá, protože se vytratí veškerá spontánnost. Ale když se nad věcí zamyslíte podrobněji, má to něco do sebe. Po pár letech vztahu už to dávno není jako na začátku. Jste oba plně vytížení a jen těžko hledáte večer, kdy budete mít oba náladu na sex. Když si však naplánujete jeden den v týdnu, který budete mít jen pro sebe, může vám to v posteli zase klapat. Ideální je páteční večer. Můžete si zajistit hlídání, vyjít ven a bavit se do noci. Nemusíte nikam spěchat, protože máte před sebou celý víkend. Od rána se můžete vzájemně navnazovat – posílat si lechtivé maily, SMSky, anebo si nechat vzkaz, že se na druhého těšíte. Plánovaný sex má zkrátka něco do sebe.

2. Novinka v posteli sex-a-vztahy-6-triku-jak-ho-dostat-do-nalady-ii-sh-nahled

V posteli se už dokonale znáte a máte pocit, že už vás nic nepřekvapí. A to je právě chyba. Aby to mezi vámi opět jiskřilo, je třeba milostný život občas něčím zpestřit. Podívejte se na internetu po inspiraci a zkuste najít něco, co by se vám mohlo líbit oběma a vyvedlo vás to z nudného stereotypu. Když dáte partnerovi v posteli nový impulz, hned se mu apetit vrátí.

3. Nepouštějte elektroniku do ložnice

Počítač do ložnice nepatří. Pokud si partner bere do postele notebook a surfuje po internetu, pak je jasné, že na vás nebude mít čas ani chuť. To samé platí o mobilech, tabletech, televizi a dalších přístrojích. Když se vám podaří zabránit tomu, aby se vám dostaly přes práh ložnice, budete v ní jen vy dva. A to by už bylo, aby se vám ho nepodařilo dostat do nálady.

4. Dětské škádlení

Být trochu dětská se vyplatí. Zavzpomínejte na minulost a vraťte se do dětských let. Překvapivě můžete partnera dostat do nálady rychleji, než kdybyste se před ním kroutila v krajovém prádle a podvazkách. Uspořádejte si v ložnici polštářovou bitvu. Zahrajte si na honěnou, pokud vám to prostory dovolí. Začněte ho lechtat, když to nečeká. Škádlete se jako kočka s myší a uvidíte, že se brzy dostaví výsledek.

5. Vzpomínka na první rande

Vzpomeňte si na dobu, kdy jste se seznámili. Pravděpodobně jste v posteli neměli nejmenší problém a sex byl vaší nejoblíbenější činností. Vraťte se do minulosti. Jak vypadalo vaše první rande? Kdy jste se s partnerem cítila nejlépe? Připravte mu překvapení a zopakujte si nejlepší momenty z vašeho vztahu. Jděte na místo, kde jste se potkali. Pusťte si hudbu, která vám tehdy hrála. Nechejte ho, aby si prožil nejkrásnější chvíle. To by bylo, aby na něj tato taktika nezabrala!

6. Nepřemýšlejte, jednejte

Kdy by bylo nejlepší zkusit partnera svést? Co mu připravit za překvapení? Příliš nepřemýšlejte, zkuste jednat. Činy jsou vždycky lepší, než teorie. Máte-li chuť na milování, jděte do toho. Zkuste ho naladit na vaši vlnu. A hlavně – otevřeně o všem mluvte. Nejhorší je mlčet, nic nezkusit a užírat se někde v koutě.

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse