vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
6 tipů, jak najít tu pravou lásku

24. srpna 2016

6 tipů, jak najít tu pravou lásku

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: pravá láska láska vztah sex partner

preventan-mimiforum-banner

Snad každá žena si přeje najít muže svých snů. Pravou lásku, která na něj někde čeká. Jenže najít ji není vůbec jednoduché. Zjistili jsme 6 tipů, jak na to.

Diskutujte: Jak se podle vás dá najít pravá láska?


Pravá láska někde čeká na každou ženu. Ovšem zdaleka ne každé se ji podaří najít. Jak tomu napomoct a co udělat proto, abyste potkala svého vysněného prince?

1. Minulost hoďte za hlavu

Jen těžko se vám podaří najít pravou lásku, když budete neustále myslet na svého bývalého. Udělejte tlustou čáru za minulostí a hoďte vše za hlavu. Netrapte se pro něj, žádný muž za to totiž nestojí. Abyste byla úspěšná v novém vztahu, je třeba mít vyřešenou minulost a začít s čistým štítem.

2. Doma lásku nepotkáte

Proto, abyste našla toho pravého, je třeba také něco udělat. Když budete sedět doma u televize a snít o svém princi, asi zůstanete na ocet. Vyrazte ven, do klubu, na párty, nebo zajděte na seznamovací večer přímo určený pro nezadané. Zkusit štěstí můžete i na internetových seznamkám. Je řada párů, která se seznámila na inzerát a vztah jim dokonale klape.

3. Slevte z požadavků laska-a-vztahy-6-tipu-jak-najit-pravou-lasku-ii-sh

Každá žena má nějakou představu, jak by měl vypadat její ideální partner. Vysoký, štíhlý, černovlasý, inteligentní, bohatý, zkrátka byla by schopna sepsat celý seznam. Jenomže i když během let zjistí, že takový muž neexistuje, nechce ze svých požadavků slevit. Je však třeba si uvědomit jedno – realita je jiná, a tak je nutné se přizpůsobit, anebo zůstat sama.

4. Nebojte se schůzek přes internet

Jistě, internet skrývá řadu nástrah a na druhé straně může být někdo zcela jiný, než si myslíte. Když se však předem budete bát se s každým setkat, tak se nikdy neseznámíte. Seberte odvahu, k prvnímu rande vyberte rušné místo na veřejnosti, nesdělujte své osobní údaje a adresu a někomu ze známých dejte vědět, kam se chystáte. Pak už nic nebrání tomu užít si své první rande s do té doby virtuálním partnerem.

5. Nespěchejte

Nikam nespěchejte a neunáhlujte se. Čas je na vaší straně a je jen na vás, co s ním uděláte. Rozhodně není nutné skončit na prvním či druhém rande s dotyčným v posteli, anebo se hned seznamovat s jeho rodiči či dětmi. Dejte čas tomu, abyste se poznali nejdřív sami dva. To ostatní pak přijde samo.

6. Protiklady se přitahují

Není žádným tajemstvím, že protiklady se přitahují. A tak se ne vždycky vyplatí hledat partnera v oblastech svého zájmu. Vyrazte někam, kam běžně nechodíte. Zapřemýšlejte, jaký typ muže vás doopravdy přitahuje. Opravdu toužíte po uhlazeném elegánovi, který s vámi půjde na klavírní koncert, anebo vás láká drsnější typ, který vás vezme na projížďku na koních? Popřemýšlejte a možná zjistíte, že toho pravého hledáte na nesprávných místech.

 

Text: lju

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse