vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
5x zajímavý výlet za koupáním

7. srpna 2015

5x zajímavý výlet za koupáním

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: bazén plavání koupání výlet

preventan-mimiforum-banner

Kam se s rodinou vydat za koupáním a ještě i na pěkný výlet? Přinášíme pět tipů, kam k vodě, když je venku hezky.

Betakaroten Farmax

·     Doplněk stravy, který obsahuje 6 mg aktivní látky Betakarotenu.
·    Obsahuje osvědčenou aktivní látku.
·    Betakaroten je významný karotenoid.

betakaroten

Doplněk stravy

Více ZDE

Kam se vydat na pěkný výlet za koupáním? Zde je pět tipů pro celou rodinu!

 

Koupaliště Rusava


Rusava je vyhlášeným turistickým a rekreačním střediskem Hostýnských vrchů. Jednou z hlavních atrakcí je místní koupaliště – Rehabilitační centrum Podhostýnského mikroregionu. Návštěvníkům areálu je k dispozici velký bazén o délce 43 m se skluzavkou a vodními chrliči, dětské brouzdaliště s vodním hřibem a 66 m dlouhý tobogán a venkovní whirlpool s masážními lavicemi a tryskami. Voda v bazénu je vyhřívaná solárními kolektory, které jsou svojí plochou (540 m2) největším funkčním fototermickým systémem u nás. V areálu koupaliště je umístěn dětský koutek s lezeckou stěnou a prolézačkami, asfaltové hřiště pro míčové hry, pískové hřiště pro plážový volejbal, ruské kuželky a skákací trampolína. www.rusava.cz

 

Přírodní koupaliště Nové město pod Smrkem

Na severu Čech, v severní části Jizerských hor, asi 2 km od polských hranic, leží Nové město pod Smrkem. Navštívit zde můžete nejen budovu Městských lázní, ale také přírodní koupaliště v krásném prostředí s výhledem na nejvyšší horu Jizerek Smrk. Můžete si zde nejen zaplavat v nezávadné vodě, ale také si zajezdit na šlapadlech. Zahrát si můžete plážový volejbal, anebo se projít krásnou přírodou.

www.ubytovani-relax.com

 

Přírodní koupací biotop Kotynka


Přírodní koupací biotop Kotynka najdete v Dobřanech. Nachází se  mezi rybníky Horní a Dolní Kotynka a svým rozsahem je největším přírodním veřejným koupacím biotopem u nás. Jeho originalita spočívá v biologickém způsobu udržování čisté vody, který je prováděn bez chemické úpravy pomocí filtračních lagun (vodních rostlin zajišťujících čištění vody) a je tedy vhodný pro alergiky. V Dobřanech se tedy můžete těšit na čisté koupání bez chloru, zahrát si plážový volejbal, občerstvit se a kochat se krásnou přírodou.

www.dobrany.cz

 

Koupaliště biotop Brno-jih


Nový a první koupací biotop v jihomoravské metropoli, kde se k čištění vody nepoužívají žádné chemikálie, najdete kousek od řeky Svratky. V areálu koupaliště na vás čeká bazén o celkové ploše 2750 m2, který má tvar nepravidelného oválu a je rozdělen na plaveckou a neplaveckou část. Část pro neplavce má hloubku od 1 do 1,5 m, plavecká část pak 2 až 3m. Kolem bazénu jsou umístěna 2 velká dřevěná mola k opalování. S bazénem je propojeno brouzdaliště pro nejmenší s hloubkou 0–0,4m, které je vybaveno nerezovými hracími prvky – klouzačka, houpačka a hříbek. K odpočinku, relaxaci nebo opalování slouží dostatečný prostor travnatých ploch. Pro sportovní vyžití mohou návštěvníci využít beachvolejbalové hřiště.

www.brno-jih.cz

 

Jezero Lhota tip-na-vylet-5-zajimavych-vyletu-za-koupanim-ii-cz-nahled


Přírodní koupaliště o velikosti 25 ha najdete v jihovýchodním cípu okresu Mělník. Na první pohled vás zaujmou písečné pláže, které jsou obklopeny borovým lesíkem. Můžete si zde zahrát plážový volejbal, nechybí ani stánky s občerstvením a hygienické zázemí. Rodiny s dětmi i zamilované páry ocení možnost půjčit si lodičku a vyplout na jezero. Nechybí ani nudistická pláž.
 www.lhotajezero.cz

Text: asm

Foto: Czechtourism.cz

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse