banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

5x zajímavý výlet za koupáním

7. srpna 2015

5x zajímavý výlet za koupáním

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: bazén plavání koupání výlet

preventan-mimiforum-banner

Kam se s rodinou vydat za koupáním a ještě i na pěkný výlet? Přinášíme pět tipů, kam k vodě, když je venku hezky.

Betakaroten Farmax

·     Doplněk stravy, který obsahuje 6 mg aktivní látky Betakarotenu.
·    Obsahuje osvědčenou aktivní látku.
·    Betakaroten je významný karotenoid.

betakaroten

Doplněk stravy

Více ZDE

Kam se vydat na pěkný výlet za koupáním? Zde je pět tipů pro celou rodinu!

 

Koupaliště Rusava


Rusava je vyhlášeným turistickým a rekreačním střediskem Hostýnských vrchů. Jednou z hlavních atrakcí je místní koupaliště – Rehabilitační centrum Podhostýnského mikroregionu. Návštěvníkům areálu je k dispozici velký bazén o délce 43 m se skluzavkou a vodními chrliči, dětské brouzdaliště s vodním hřibem a 66 m dlouhý tobogán a venkovní whirlpool s masážními lavicemi a tryskami. Voda v bazénu je vyhřívaná solárními kolektory, které jsou svojí plochou (540 m2) největším funkčním fototermickým systémem u nás. V areálu koupaliště je umístěn dětský koutek s lezeckou stěnou a prolézačkami, asfaltové hřiště pro míčové hry, pískové hřiště pro plážový volejbal, ruské kuželky a skákací trampolína. www.rusava.cz

 

Přírodní koupaliště Nové město pod Smrkem

Na severu Čech, v severní části Jizerských hor, asi 2 km od polských hranic, leží Nové město pod Smrkem. Navštívit zde můžete nejen budovu Městských lázní, ale také přírodní koupaliště v krásném prostředí s výhledem na nejvyšší horu Jizerek Smrk. Můžete si zde nejen zaplavat v nezávadné vodě, ale také si zajezdit na šlapadlech. Zahrát si můžete plážový volejbal, anebo se projít krásnou přírodou.

www.ubytovani-relax.com

 

Přírodní koupací biotop Kotynka


Přírodní koupací biotop Kotynka najdete v Dobřanech. Nachází se  mezi rybníky Horní a Dolní Kotynka a svým rozsahem je největším přírodním veřejným koupacím biotopem u nás. Jeho originalita spočívá v biologickém způsobu udržování čisté vody, který je prováděn bez chemické úpravy pomocí filtračních lagun (vodních rostlin zajišťujících čištění vody) a je tedy vhodný pro alergiky. V Dobřanech se tedy můžete těšit na čisté koupání bez chloru, zahrát si plážový volejbal, občerstvit se a kochat se krásnou přírodou.

www.dobrany.cz

 

Koupaliště biotop Brno-jih


Nový a první koupací biotop v jihomoravské metropoli, kde se k čištění vody nepoužívají žádné chemikálie, najdete kousek od řeky Svratky. V areálu koupaliště na vás čeká bazén o celkové ploše 2750 m2, který má tvar nepravidelného oválu a je rozdělen na plaveckou a neplaveckou část. Část pro neplavce má hloubku od 1 do 1,5 m, plavecká část pak 2 až 3m. Kolem bazénu jsou umístěna 2 velká dřevěná mola k opalování. S bazénem je propojeno brouzdaliště pro nejmenší s hloubkou 0–0,4m, které je vybaveno nerezovými hracími prvky – klouzačka, houpačka a hříbek. K odpočinku, relaxaci nebo opalování slouží dostatečný prostor travnatých ploch. Pro sportovní vyžití mohou návštěvníci využít beachvolejbalové hřiště.

www.brno-jih.cz

 

Jezero Lhota tip-na-vylet-5-zajimavych-vyletu-za-koupanim-ii-cz-nahled


Přírodní koupaliště o velikosti 25 ha najdete v jihovýchodním cípu okresu Mělník. Na první pohled vás zaujmou písečné pláže, které jsou obklopeny borovým lesíkem. Můžete si zde zahrát plážový volejbal, nechybí ani stánky s občerstvením a hygienické zázemí. Rodiny s dětmi i zamilované páry ocení možnost půjčit si lodičku a vyplout na jezero. Nechybí ani nudistická pláž.
 www.lhotajezero.cz

Text: asm

Foto: Czechtourism.cz

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa