vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
5 znaků, že on je pro vás ten pravý

21. února 2017

5 znaků, že on je pro vás ten pravý

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: intuice ideál láska vztah partner

preventan-mimiforum-banner

Poznat, že je váš partner skutečně ten pravý, nemusí být vůbec jednoduché. Přinášíme pět znaků, podle nichž to můžete odhalit dřív, než bude pozdě.

Potkala jste novou lásku a váháte: Je pro vás tento muž skutečně tím pravým? Pokud jste na pochybách, řiďte se následujícími pěti znaky. Možná zjistíte, že s ním jen zbytečně ztrácíte čas.

1. Respektuje vás

Možná se to nezdá, ale právě to, že vás muž respektuje takovou, jaká jste, je jedním ze znaků, že je to ten správný partner pro vás. Neuráží vás, naopak vás uznává jako osobnost. Umí vám naslouchat, je ochotný ke kompromisu. Neponižuje vás a netváří se nadřazeně jen proto, že on je muž, anebo že víc vydělává. Pokud potkáte muže, který si cení vašeho názoru a je ochoten uznat, že nemá vždy pravdu, je to výhra. Takových mužů je málo, a tak si ho dobře hlídejte.

2. Má to, co hledáte

Napište si na papír seznam vlastností, které by měl mít váš budoucí partner. Po pár dnech se k němu vraťte a seřaďte je podle důležitosti. Vytvořte si seznam deseti věcí, jaké by měl váš budoucí muž splňovat. Jakmile potkáte vhodný protějšek, podívejte se do seznamu. Pokud má alespoň nějakou vlastnost z těch, které jsou na jeho začátku, pak je to na dobré cestě. Naopak když nesplňuje ani jednu z desítky věcí, ruce pryč od něj. Časem byste litovala.

3. Vyznává stejné hodnoty sex-a-vztahy-5-znaku-ze-je-ten-pravy-ii-sh-nahled

Pro vás je na prvním místě velká rodina. Pro něj jednoznačně kariéra a peníze a na to, aby měl pět dětí, rozhodně nemá náladu. Když potkáte nového muže, zavčas si zjistěte, jaký je jeho žebříček hodnot. Pokud se nebudete shodovat, není pro vás tím ideálem, jak jste tajně doufala. Kariérista a sobec se ženou, která vidí smysl života ve velké šťastné rodině, prostě nikdy nepůjde dohromady.

4. Říká vám to intuice

Tváří se jako naprostý ideál. Gentleman každým coulem, který to se ženami umí. Nosí vám květiny, zve vás na večeře a vy jste v sedmém nebi. I přesto vám vaše intuice říká – pozor na něj. Tyto pocity byste neměla ignorovat, ani zatlačovat do pozadí. Nakonec se většinou ukáže, že intuice nelhala. Pokud tedy vnitřně cítíte pochybnosti, i když vztah na venek vypadá ideálně, nepodceňujte to a případný vztah dobře zvažte.

5. Jste sama sebou

Zapřemýšlejte, jak se vedle něj cítíte. Musíte se přetvařovat, abyste se mu zalíbila, anebo jste naopak sama sebou a na nic si nehrajete? Pokud je druhá varianta správná, pak je velká šance, že je pro vás tím pravým. Ideální partner by měl být takový, abyste se vedle něj cítila dobře, uvolněně a přirozeně. Zkrátka svá. Pokud je to jinak a na něco se musíte hrát, abyste s ním mohla být, rychle pryč od něj.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse