vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
5 tipů, kam na Velikonoce

29. března 2013

5 tipů, kam na Velikonoce

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: Velikonoce skanzen muzeum hrad výlet

preventan-mimiforum-banner

I když počasí nebude zrovna jarní, neseďte na Velikonoce doma. Vyrazte s rodinou na výlet na některou ze speciálních velikonočních akcí. 

UroMax Brusinka

·    Koncentrace 36 mg proanthokyanidinů (PAC) v 1 tobolce.
·    Patentovaný extrakt CystiCran® z kanadských brusinek.
·    Min. 338 400 mg plodů čerstvých brusinek v 1 tobolce.
·    Stačí 1 tobolka denně.
·    Vhodný i k dlouhodobému užívání.

uromax-brus-nahled

Doplněk stravy

 

Více ZDE

Velikonoce na Valašsku

Kde: Rožnov pod Radhoštěm
Kdy: 30. 3. – 1. 4. 2013

Od soboty do pondělí na vás čeká bohatý velikonoční program v Dřevěném městečku v rožnovském skanzenu. Na Bílou sobotu si můžete prohlédnout tradiční jarmark a poslechnout cimbálovou muziku. V neděli a v pondělí uvidíte tradiční velikonoční a jarní zvyky v podání folklorních souborů s nabídkou kraslic a pomlázek. To vše doprovází bohatý program a zdobení kraslic. Během velikonočního víkendu bude návštěvníkům otevřena i Jurkovičova rozhledna nad Valašskou dědinou.


Velikonoce v Muzeu lidových staveb

Kde: Kouřim
Kdy: 28. – 31. 3. 2013

Bohatý velikonoční program je připraven také v Muzeu lidových staveb. Čeká vás vyprávění o lidových velikonočních obyčejích, řemeslné dílny, ochutnávky postních pokrmů. Chybět nebude ani divadlo a spousta zvyků – pletení pomlázek, zdobení vajíček, přadlena, řezbář, drátenice a bylinkářka. Samozřejmostí je program pro děti a tradiční velikonoční dobroty.


Velikonoce ve středověku

Kde: Zámek Hrádek
Kdy: 31. 3. 2013

Speciální velikonoční program je připravený i na Zámku Hrádek blízko Sušice. V sobotu a v neděli si můžete prohlédnout zámek s průvodcem, a to každou celou hodinu a pochutnat si na velikonočním menu. V neděli ve 14 a v 17 hodin na vás dýchne atmosféra středověku. Stylová středověká kapela Milvus vystoupí s programem oslavných písní ze 13. až 16. století a poodhalí vám i původ některých zvyků.


Velikonoční jarmark na hradě tip-na-vylet-5-tipu-kam-na-velikonoce-ii-cz-nahled

Kde: Hrad Šternberk
Kdy: 30. 3. 2013 od 10 hodin

Tradiční velikonoční jarmark na vás čeká v prostorách hradu Šternberk, na nádvoří i v hradním parku. Pro děti i dospělé jsou připraveny ukázky výroby velikonočních předmětů, pletení pomlázek i zdobení kraslic. Chybět nebudou ornitologové s dravci, spousta stánků a občerstvení, stejně jako klasické prohlídky hradu. V parku pak bude připraven zajímavý doprovodný program pro děti.


Podzemní veselé hrátky s kočkami a koťátky

Kde: Znojmo
Kdy: 30. 3. 2013 od 10 do 17 hodin

Netradiční prozkoumání znojemského podzemí pro celou rodinu je připravena na Bílou sobotu. Kromě prohlídky celého podzemí s redukovaným výkladem a nabídky zhlédnout staré fotografie dyjské oblasti Devíti mlýnů za doprovodu koček, se do hry zapojí i dospělí. Ti na rozdíl od dětí budou sbírat plyšové myšky. Malý dárek je nachystán pro každého.

Text: asm
Foto: Czechtourism.cz

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse