vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
5 tipů, kam na letní piknik

7. června 2013

5 tipů, kam na letní piknik

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: koš piknik Zámek výlet park

preventan-mimiforum-banner

Piknik patří ke stále oblíbenějším aktivitám v teplých měsících roku. Přinášíme tipy na pět míst, kde si jej můžete maximálně užít. 

Vitamin C s postupným uvolňováním

·    Doplněk stravy.
·    Vitamin C s postupným uvolňováním obsahuje 500 mg vitaminu C.
·    Přidaný extrakt z plodů šípků je vynikajícím zdrojem bioflavonoidů.
·    Vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, psychické činnosti i imunitního systému.
·    Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů.

vitamin-c-s-post_small

Doplněk stravy

Více ZDE

1. Královská obora Stromovka

Kde: Praha
Leží v sousedství holešovského výstaviště a je ideálním místem, kam v Praze vyrazit na letní piknik. Ne nadarmo se jí říká Central Park Prahy. Krásná příroda nabízí prostor k relaxaci i ke sportovnímu vyžití. Pro děti tu jsou opravená hřiště, pro celé rodiny potom dvě specializovaná místa na piknik včetně zabudovaných piknikových stolů. Velká zelená oáza s vodními plochami, vzrostlými stromy, pod nimiž je příjemný stín, přímo nabízí k odpočinku a k posezení třeba právě u pikniku. Najdete zde i restaurace, které vám přímo naplní piknikový koš, a můžete vyrazit.


2. Zámek Loučeň tip-na-vylet-5-tipu-kam-na-letni-piknik-ii-sh-nahled

Kde: Loučeň, okres Nymburk
Ideální místo, kde spojit příjemný piknik ve stínu stromů a výlet za poznáním. Zámek Loučeň se nachází nedaleko Prahy a na své si zde přijde celá rodina. Kromě prohlídky zámku zde na děti čeká jedenáct zahradních labyrintů a bludišť, která vás zabaví na celé odpoledne. A když už budete unaveni, můžete si v zámeckém parku vybrat vhodné zákoutí a uspořádat piknik. Nemáte-li s sebou jídlo a deku, vůbec to nevadí. Stačí si na infocentru objednat jeden z piknikových košů a zapůjčit deku. Kde už pak v parku posvačíte, je jen na vás.
www.zamekloucen.cz


3. Hřebčín Favory

Kde: Hřebčín Favory, Netvořice
Zcela jedinečný piknik, na který hned tak nezapomenete, vám nabízí Hřebčín Favory. Pokud milujete romantiku, pak je to místo přesně pro vás. Nejdříve vás čeká hodinová projížďka v kočáře taženém koňmi, kteří vás dovezou na místo pikniku, kde bude vše připraveno. Velký výběr jídla, pití, pečiva, zákusků, víno, pivo. Zkrátka vše, co si jen můžete přát. Stačí si jen projížďku předem objednat.
www.favory.cz


4. Zámek Jemniště

Kde: Zámek Jemniště, střední Čechy
O zámku Jemniště se mluví jako o barokní perle středních Čech. Je tedy jasné, že jeho prostory stojí za návštěvu. Co by se ale rozhodně vynechat nemělo, je piknik v zámeckém parku. V jeho působivých zákoutích, krásném udržovaném prostředí a mezi letitými stromy najdete to pravé místo pro letní piknik. Koše vám na přání připraví přímo ve zdejší restauraci a zapůjčí vám také deku a polštáře, abyste si mohla letní pohodu užívat naplno. Netradiční místo, kde si piknik můžete vychutnat, je přímo na pramici v zámeckém rybníčku.
www.jemniste.cz


5. Beskydy

Kde: Beskydy
Letní piknik si můžete užít i na horách, konkrétně v Beskydech. Krásná příroda, málo lidí, výhled na okolní hory a čistý vzduch. To vše jsou výhody pikniku v malebných místech Beskyd. Abyste s přípravou neměla žádné starosti, stačí se vydat do Hotelu Lanterna, kde vám nejen připraví rodinný piknikový koš v podobě batohu s dekou a jídlem, ale navíc vás vybaví mapou nejlepších piknikových míst v Beskydech. Pak už je jen na vás, kam se vypravíte a užijete si dobré jídlo ve spojení s krásnou přírodou.
www.lanterna.cz

Text: asm
Foto: Czechtourism.cz, Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse