vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
5 tajemství sexu: Toto ženy chtějí!

31. července 2012

5 tajemství sexu: Toto ženy chtějí!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: tajemství milování vztah sex partner

preventan-mimiforum-banner

Ženy mají i v sexu svá tajemství, o kterých muži nevědí. Kdyby se však svých poloviček zeptali, zjistili by, že některé věci dělají úplně opačně, než by ženy chtěly.

Diskutujte: Jaké je vaše sexuální tajemství?


Je spousta věcí, které muži o ženách nevědí. A často netuší ani to, po čem vlastně opravdu touží v posteli. To, co si myslí, že by jejich partnerku nepotěšilo, je mnohdy naopak přesně to, co ona vlastně chce. Zjistili jsme pět největších tajemství žen, o kterých sní – ale mužům je prozradí jen málokdy. Je-li to i váš případ, nenápadně zařiďte, ať si partner tento článek přečte. Možná se konečně dočkáte toho, po čem toužíte.

1. Chtějí sex během menstruace

Spousta mužů se mu vyhýbá. Mají zafixováno, že žena sex stejně chtít nebude – a hotovo. Jenomže průzkumy říkají, že ženy po sexu během menstruace často touží. Jsou totiž citlivější, a tak mohou dosáhnout mnohem intenzivnějšího orgasmu. Vniknutí partnera vnímají mnohem intenzivněji, navíc nemívají problém s vlhkostí. Odborníci se sexu během menstruace také nebrání, jen upozorňují, že je třeba dodržovat hygienu a nepouštět se do hrátek s neznámým partnerem. Pravděpodobnost infekce je totiž mnohem vyšší.

MIMIFORUM zjistilo:

Pokud používáte tampony, můžete mít s vlhkostí naopak problémy. V tom případě pozor, aby sex nebolel a nedošlo k oděrkám či zranění.

2. Nemají rády nekonečný sex sex-a-vztahy-5-tajemstvi-sexu-ii-sh

Mnoho mužů je přesvědčeno, že ženy mají rády nekonečný sex – dlouhé mazlení, líbání a na styk samotný nespěchají. Jenže to není tak docela pravda. Ženy chtějí především dobrého milence a ne stroj, který má sice výdrž, ale orgasmu s ním nedosáhnou. Většina dává přednost kratšímu, ale intenzivnějšímu styku zakončenému orgasmem, a pak příjemnému odpočinku v objetí partnera.

3. Neprožívají uspokojování prsty

Muži jsou mnohdy přesvědčeni, jak dělají partnerce dobře, když se jí snaží uspokojovat prsty. Jenomže mnoho žen si to nemyslí. Je to hlavně proto, že muži jsou často neopatrní, neví, na jaká místa se zaměřit, pojem G-bod jim neříká nic, a když ještě k tomu nemají ostříhané nehty, mohou způsobit víc škody, než užitku. Prsty partnera uvnitř mají ženy rády jen tehdy, je-li opravdu něžný a zkušený a moc dobře ví, kam sáhnout.

4. Chtějí zkoušet nové věci

Často jsou muži přesvědčeni, že jejich partnerka by do ničeho nového v posteli nikdy nešla a klasika jí vyhovuje. Průzkumy ale ukazují, že většina z nich se své drahé polovičky nikdy nezeptala. Ženy totiž nové věci zkoušet chtějí, jen se liší v tom jaké. Mnohé, i když na to nevypadají, by rády zkusily i lehké SM praktiky, anebo by se daly přemluvit k análnímu sexu. Vše je jen otázkou komunikace a nejlepší je se partnerky rovnou zeptat.

5. Chtějí sex po ránu

Podle statistik se muži nejradši milují kolem osmé hodiny ráno. V tu dobu mají o 20 % vyšší hladinu testosteronu než jindy během dne. Navíc mívají ranní erekce. Jenže většina z nich je přesvědčena, že jejich partnerka choutky na sex po probuzení nesdílí. A tak si často nechají zajít chuť, aniž by se o něco pokusili. Přitom řada žen by o ranní milování stála. Je totiž prokázáno, že sex po ránu zlepšuje náladu, umí nastartovat do nového dne, prospívá pleti a posiluje srdce. Vše je opět o domluvě, a vždy se vyplatí komunikovat o těchto věcech otevřeně.

 

Text: mob

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
14:27 01.08.2012 - Daniel -

sex

sex je nejlepší na světě jámám asi rád sex

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse