vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
5 nejlepších adrenalinových výletů

19. dubna 2013

5 nejlepších adrenalinových výletů

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: bobová dráha lanové centrum rodina výlet adrenalin

preventan-mimiforum-banner

Kam se vydat, když s rodinou zbožňujete adrenalin? Přinášíme pět tipů na výlety, které rozhodně stojí za to. 

4kombinace

4kombinace, doplněk stravy,  je zdrojem čtyř aktivních látek – kolagenu, glukosamin a chondroitin sulfátu a MSM (methylsulfonylmethan).

4kombinace_small

Více ZDE

1. Areál Barochov

Pouhých 30 km od Prahy leží outdoorové a rekreační centrum, které rozhodně stojí za návštěvu. Je situované uprostřed luk, pastvin a lesů nedaleko od břehů řeky Sázavy a nabízí celodenní zábavu pro celou rodinu. Překonat sami sebe můžete v lanovém centru ZIPTRIP v korunách stromů. Čekají vás 4 dráhy a lanovky ve výšce 6–10 metrů nad zemí, celkem 50 překážek. Pro děti je připraven speciální lanový okruh pro nejmenší. Vyzkoušet můžete jízdu na koních, a také naprostou novinku u nás – bojovou hru Battlefield Live s infračervenými hracími puškami, které dávají počítačovým hrám realistický rozměr. Hodí se pro děti od osmi let a je bezpečná. Areál nabízí také možnost ubytování.
Více informací: www.arealbarochov.cz


2. Relaxpark

Sportovní centrum přímo pod vrcholem Sněžky rozhodně stojí za výlet. Vyzkoušet si zde můžete spoustu atrakcí, se kterými se jinde nesetkáte. Zdejší bobová dráha je dlouhá 900 metrů a v některých místech vede až osm metrů nad zemí. Boby zde mohou dosáhnout i 40 km rychlosti. Snad ještě větší adrenalin představuje jízda na kladce. Nechybí ani trampolíny či čtyři 55 m dlouhé nerezové skluzavky. Na speciálních klouzácích vás čeká i 12 metrů dlouhý volný pád.
Více informací: www.relaxpark.cz


3. Offpark Sušice tip-na-vylet-5-nejlepsich-adrenalinovych-vyletu-ii-cz-nahled

Pokud se vydáte na Šumavu, pak určitě nevynechejte zdejší Offpark. Nabízí spoustu aktivit, ze kterých si s rodinou vyberete. Nechybí zde lanový park, paintball, anebo třeba terénní koloběžky. Že na nich není nic adrenalinového? Omyl! Při pětikilometrovém sjezdu s převýšením 370 m vám bude tuhnout krev v žilách. A pokud vám to nestačí, můžete si vyzkoušet let kluzákem, anebo paragliding. To ale není všechno, čeká zde na vás i možnost dvanáctikilometrového sjezdu po Otavě na raftu.
Více informací: www.offpark.cz


4. Gibon Park

Nejvíce různých atrakcí na jednom místě slibuje návštěvníkům Gibon Park v Rožnově pod Radhoštěm. Výlet navíc můžete spojit s návštěvou známého skanzenu. V příjemném prostředí lesoparku čeká spousta zábavy na děti i dospělé. Lanové centrum, zorb z rampy po zabezpečené dráze, aquazorb, minigolf, trampolíny, nejrůznější trenažéry, obří houpačka z výšky 10 m a mnohé další.
Více informací: www.gibon-park.cz


5. Adrenálium

Za výlet rozhodně stojí i sportovně rekreační a herní komplex v Hronově. Zkusit si můžete horolezecký výstup na tovární komín, golf a další sporty, řada atrakcí je připravena i pro děti. Co však rozhodně stojí za to, je čtyřúrovňová krytá motokárová dráha, kde na vás čekají klopené zatáčky, rychlostní rovinky, ale i průjezd tunelem. Délka dráhy je 850 metrů, a k dispozici jsou motory o obsahu 200, 270 a 390 kubických centimetrů. Nechybí ani dětské motokáry a dětský okruh. V areálu máte možnost i projížďky na loďce s lovením ryb.
Více informací: www.adrenalium.cz

Text: ino
Foto: Czechtourism.cz

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse