vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
5 kroků, jak si získat muže snů

24. června 2016

5 kroků, jak si získat muže snů

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: láska vztah můž sex partner

preventan-mimiforum-banner

Potkáte-li muže svých snů, zbývá vám už jen jedna věc – získat ho. To ale nemusí být vůbec jednoduché, a tak přinášíme pět kroků, jak toho nejlépe dosáhnout. 

Diskutujte: Co děláte ve chvíli, kdy chcete získat muže, o kterého opravdu stojíte?


Pan Božský! Když ho mohla mít Carrie v Sexu ve městě, proč byste jej nemohla potkat i vy, říkáte si. Muže, o kterém sníte, který vás přitahuje, vzrušuje vás a vy byste pro něj udělala první poslední. Zkrátka muže svých snů. Jednoho takového znáte, ale má to jeden háček – on totiž vůbec neví o vás.

Buďte v klidu a nad věcí

A pak se to stane – máte se sejít s přáteli a bude tam i On. Srdce vám začne bušit jako zvon a vy vůbec nevíte, co dělat. Nejste totiž žádná modelka, vaše postava není dokonalá, a taky už vám dávno není osmnáct. Doma máte malé dítě, tak kdo by vás chtěl? Vaše sebevědomí je na bodu mrazu a nevíte si rady. První rada zní – uklidněte se a zkuste se držet pěti kroků, jak muže svých snů získat.

1. Buďte přirozená sex-a-vztahy-5-kroku-jak-ziskat-muze-snu-ii-sh

Možná jste dobrá herečka, ale pokud toužíte získat muže svých snů, nepřehánějte to s divadelními výstupy. Lepší, než sehrát dokonalou hereckou etudu o tom, jak jste úžasná, nepřekonatelná, vtipná a nad věcí, je chovat se přirozeně. Ne nadarmo se říká, že právě v přirozenosti a jednoduchosti je krása. Žena, která nepředstírá a na nic si nehraje, může být pro muže tím nejlepším magnetem. Pokud byste ho nalákala na svou hereckou kreaci, hrozí, že brzy odhalí, jaká doopravdy jste – a rychle uteče.

2. Zdůrazněte své přednosti

Každá žena touží vypadat krásně – a zvlášť, když se snaží získat muže svých snů. Jenže k dokonalosti má většina daleko. Není spokojena se svou postavou, má pár kilo navíc, malá či příliš velká prsa, křivé nohy, silná lýtka, jemné a mastící se vlasy… Prostě vždycky se něco najde. A tak je na lov pana Dokonalého třeba, abyste zdůraznila své přednosti a oblékla si, co vám sluší a v čem se cítíte dobře. Je zbytečné se soukat do krátkých šatů a obout si jehlové podpatky, když chodíte jen v kalhotách – byla byste jen nervózní a na podpatkách si ještě mohla zlomit nohu.

3. Ukažte, že máte smysl pro humor

„Smát se se ženou ve dne i v noci je možná to nejlepší,“ prohlásil kdysi svůdník Casanova – a měl pravdu. I dnešní průzkumy uvádějí, že 61 % mužů touží po ženě, která má smysl pro humor a ráda se směje – samozřejmě i jeho vtipům, i když někdy vůbec vtipné nejsou. Smysl pro humor je věc, kterou muži zkrátka ocení, a tak je novému objevu třeba dát najevo, že jej máte. Ukažte, že umíte být veselá, a že se umíte zasmát i sama sobě. To je věc, která potěší většinu pánů tvorstva.

4. Neuhánějte ho

Je sice pravdou, že mužům se nevyplatí příliš naznačovat, protože by váš zájem vůbec nemuseli pochopit, ale na druhou stranu – pokud to vezmete příliš zhurta, můžete si jen uškodit. Muži jsou dobyvatelé a chtějí o ženu bojovat, naopak po stíhačce, která je bude uhánět, asi touží jen málokterý. Dejte mu najevo, že se vám líbí, ale hned po něm nevyjíždějte. Snažte se mu být nenápadně na blízku a co nejvíce s ním mluvit, aby vás zaregistroval a zjistil, že si docela dobře rozumíte.

5. Vezměte to do svých rukou

Ale opatrně! Myslete na to, že ho nesmíte uhánět. Lépe řečeno, on by si toho neměl všimnout. Vymyslete to tak, abyste se náhodně potkali. Nejlépe tam, kam rád chodí a kde máte šanci, že se s ním chvíli dáte do řeči. Pokud to bude vypadat, že se o vás zajímá, zkuste ho někam pozvat. Buďte aktivní, ale nepřehánějte to, abyste jej spíš neodradila.

 

Text: lju

Foto: Shutterstock.com

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi
10:42 27.10.2016 - Ingrid -

Vždycky budte originální

Ahoj děvčata a kluci, budte přirozená , bezprostřední , originální a budete mít toho svého muže snů.Mě se to povedlo ve svých 36.letech a jsem vážně štastná .Muž potřebuje neustále chválit, být potřebný , nechte si pomáhat a hlavně dělejte věci společně .Nebojte se říct partnerovi co cítíte a jak to chcete.Přeji krásné hledání.-)))))

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse