vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
5 důvodů, proč si odpustit sex na pláži a ve vodě

26. června 2018

5 důvodů, proč si odpustit sex na pláži a ve vodě

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: písek dovolená sex léto voda

preventan-mimiforum-banner

Pro mnohé ženy je milování na pláži romantická představa. Málokterou totiž napadne, že by jim mohlo způsobit zdravotní problémy, anebo sex pořádně znepříjemnit. Proč si jej raději na písku či ve vodě odpustit?

Romantická procházka v ruku v ruce po pláži jistě je, ale jen do chvíle, než se na písku či ve vodě vrhnete do vášnivého milování. Existuje totiž řada důvodů, proč si je raději odepřít!

 

1. V písku číhá nebezpečí

Milování na písečné pláži může být sice romantické, ale také zdraví nebezpečné. Na 91 % pláží je totiž podle průzkumů zjištěná vysoká hladina enterokoků. Jde o bakterie, které způsobují například záněty močových cest, tlustého střeva, mozkových blan, či dokonce meningitidu. Nechybí zde ani výkaly zvířat a díky nim i velmi odolné bakterie, které se vám při milování v písku snadno dostanou třeba do úst a hrozí velké zažívací problémy. V neposlední řadě jsou tu častá i zranění – od střepů, které ve tmě neuvidíte, ale i od kraba či ježka.

 

2. Sex v písku může bolet

Mokrá či zpocená těla obalená pískem, která se o sebe třou, mohou být pěkná jen na filmovém plátně. Ve skutečnosti je to totiž velmi nepříjemné. A může to být ještě horší, třeba ve chvíli, kdy se vám písek dostane do intimních partií. Sex pak bude nejen bolestivý, ale i velmi nepříjemný. Může způsobit nejen odřeniny, ale i podráždit sliznice. A to povede jen k tomu, že si milování na zbytek dovolené raději odpustíte.

 

3. Ve vodě to pořádně dře!

Pokud jste se ve vodě nikdy nemilovala, možná si myslíte, jak příjemné to musí být. Opak je ale pravdou. Pod hladinou to pořádně drhne a můžete být vzrušená, jak chcete. Voda sama neklouže, naopak ještě odplaví poševní sekret a výsledkem je, že žena je naopak suchá a styk pro ni může být velmi nepříjemný. Proto se vyplatí mít po ruce lubrikant a nanést jej ještě předtím, než do vody vstoupíte. Podmínkou ale je, že musí být na silikonové bázi, protože ten je ve vodě nerozpustný a nevymyje se.

 

4.  Nemoci z vody a infekce sex-a-vztahy-5-duvodu-proc-si-odpustit-sex-na-plazi-ii-sh-nahled

Milování ve vodě může přinést i mnoho zdravotních problémů. Sinice, přítomné v řekách, jezerech či přehradách, mohou způsobit poševní infekce, dokonce i vést k neplodnosti. Stejně tak hrozí kožní problémy, a to u obou partnerů. Nebezpečná je i chlorovaná voda z bazénů a voda z vířivek. Obsahuje velké množství mikroorganismů, které mohou způsobit nepříjemné zdravotní problémy. Bezpečnější je si milování ve vodě raději odpustit.

 

5. Těhotenství či neplodnost

Říká se, že se ve vodě nelze otěhotnět, protože spermie odplaví. To je ale velký omyl, protože voda rozhodně není antikoncepce. I když většina spermií ve vodě uhyne, nejde se na to spoléhat. Pokud se s partnerem ocitnete ve velmi teplé vodě, tak většina spermií zahyne již ve varlatech, ale ani na to se nedá spoléhat. Takové koupele navíc neprospívají mužské plodnosti a lékaři prokázali, že ji dokonce ohrožují, a tak je lépe se jim vyhýbat.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse