vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
5 důvodů, proč nečekat na prince na bílém koni a začít si užívat

31. ledna 2014

5 důvodů, proč nečekat na prince na bílém koni a začít si užívat

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: pohádka Princ život láska vztah můž

preventan-mimiforum-banner

Nejen malé holčičky sní o princi na bílém koni. I mnohé dospělé ženy čekají, že je jejich princ přijede vysvobodit. Jenže čekat na něj je většinou ztráta energie a času. Proč?

Q Max Active

Doplněk stravy.
Koenzym Q10 v přípravku:
·    Je aktivní forma koenzymu Q10 s 8× vyšší dostupností.
·    Je redukovaná forma koenzymu Q10.
·    Je okamžitě využitelný pro organismus.
·    Bez nežádoucích příměsí a balastních látek.
·    Redukovaný koenzym Q10 by se mohl doporučit k užívání společně se statiny ke snížení výskytu jejich možných nežádoucích účinků.

qmax-active

Doplněk stravy

Více ZDE!

Snad každá holčička sní o svém princi na bílém koni, který přijede a zachrání jí. Po jeho boku pak bude šťastná až do smrti. Svět pohádek k dětství patří, jenže o svém princi sní i nemálo dospělých žen. Čekají a čekají, že se náhle objeví ten pravý a on nepřichází. Jenže na prince se většinou vyčkávat nevyplatí. Proč? Zde jsou hlavní důvody!

 

1. Protože princové neexistují

Ať chceme nebo ne, je to bohužel tak. Princové na bílém koni jsou jen v pohádkách, nikoli ve skutečnosti. Tedy kromě členů královských rodin, ke kterým však pronikne jen málokterá. A protože princové nejsou, je jasné, že čekat se na ně nevyplatí. Je to ztráta času a energie. Chcete-li muže, pak musíte slevit ze svých požadavků.

 

2. Protože trpělivost vždy nepřináší růže

Toužíte-li potkat muže svého srdce, jen tak s někým se nespokojíte. Máte vysoké nárovky a požadavky, a tak se může stát, že si necháte mezi prsty uniknout někoho, kdo by o vás stál. Vy ho však minete jen proto, že chcete něco víc. Svou pohádku! A tak čekáte, jenže princ nikde. Ne vždy se vyčkávat vyplatí. Je třeba si uvědomit, že trpělivost vždycky růže nepřináší.

 

3. Protože život je příliš krátký

Život je příliš krátký na to, abychom ho promrhaly a nechaly si jej plynout mezi prsty. Jenže pokud budeme čekat na prince, který samozřejmě nepřijde, může se stát, že se jednoho dne probudíme a zjistíme, že jsme přišly o nejlepší léta svého života. Čas vrátit zpátky nejde a jednou byste mohla litovat.

 

4. Protože žít ve snech se nevyplácí

Realita a sny mají většinou pramálo společného. Pokud budete žít ve světě představ, nemuselo by se vám to vyplatit. Mohla byste totiž tvrdě narazit. Je proto lepší stát nohama pevně na zemi a uvědomit si, že na zámku se služebnictvem zkrátka žít nebudete. Je proto lepší prožívat reálný život, než se trápit nesplněnými představami.

 

5. Protože »chuďas« je vždycky lepší než princ sex-a-vztahy-5-duvodu-proc-necekat-na-prince-ii-sxc-nahled 

Peníze kazí charakter, říká se. Proč si jej tedy nechat zkazit čekáním na bohatého prince, když mnohem šťastnější můžete být s obyčejným »chuďasem«? Nečekejte zbytečně na něco, co vás s největší pravděpodobností nepotká. Dívejte se kolem sebe a nezavrhujte ty, kdo by o vás měli zájem jen proto, že nemají bílého koně, modrou krev a truhlu plnou peněz. Věřte tomu, že s takovým, který vám dá své sdrce, vám bude líp.

 

MIMIFORUM zjistilo:

Proč ještě nečekat na prince – Tipy ze světa pohádek

 

-          Protože princové jsou na draka.

-          Protože princové milují Večernice.

-          Protože princové bývají Malí.

-          Protože princové můžou být až Třetí.

-          Protože princové můžou mít dvojí krev.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse