vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
5 důvodů, proč být raději sama a mít klid

29. dubna 2015

5 důvodů, proč být raději sama a mít klid

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: samota láska vztah sex partner

preventan-mimiforum-banner

Je tu dobrá zpráva pro nezadané! Netrapte se tím, že nemáte partnera. Existuje totiž minimálně 5 důvodů, proč je lepší být sama a mít klid. 

Preventan® Junior obsahuje originální aktivní látku ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy) a inulin. Navíc je obohacen o vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Inulin je rozpustná vláknina původem z čekanky, která doplňuje tento přípravek o další aktivní složku. Se sladidlem přírodního původu z rostliny stévie sladké. Určeno k dlouhodobému užívání.

preventan-junior-90-tabl-3d-nahled

Jste momentálně sama, nový partner v nedohlednu a vy se tím trápíte? Nemusíte! Někdy je totiž mnohem lepší být o samotě a v klidu, než se stálým partnerem. A existuje pro to minimálně pět důvodů!

 

1. Jste paní svého času

Být sama, to má řadu výhod. Jednou z nich je i fakt, že svůj volný čas máte plně pod kontrolou vy. Nikomu se nemusíte podřizovat, nikdo vás neúkoluje ani nekontroluje. Když chcete jít s přáteli ven, tak prostě jdete a nemusíte nikomu nic vysvětlovat. Vrátit se můžete pozdě v noci a nikdo vás nebude vyslýchat s kým, a kde jste byla. No řekněte, není to velké plus?

 

2. Nejste ničí služka

Muži si často partnerky pletou se služkami a hospodyněmi. Zatímco oni doma nemusejí dělat nic, ženy se mohou zbláznit, aby stihly péči o děti, vaření, úklid, nákupy, zkrátka vše, co s chodem domácnosti souvisí. Často navíc dělají zbytečný nepořádek a nic po sobě neuklidí. A pohled na muže, který po příchodu z práce sedne s pivem k televizi a čeká, že ho budete obskakovat, není sexy ani trochu. Když budete sama, nemusíte o nikoho pečovat – a máte klid.

 

3. Nemusíte si plnit povinnosti

Už žádné výmluvy, že jste unavená, bolí vás hlava, nebo máte své dny. Když budete sama, nikdo na vás nebude naléhat a nemusíte si plnit žádné povinnosti proti své vůli. Nikdo vám nebude bránit mít milence či kamaráda »s výhodami« na občasné povyražení. Vy sama si budete určovat, kdy, co a s kým budete mít.

 

4. Ušetříte

Všechny peníze, co vyděláte, zůstanou jen vám, pokud jste sama. Nemusíte partnera dotovat či finančně podporovat, ani za něj utrácet. Nemusíte se s ním hádat, kolik má přispět na domácnost, ani řešit, kdo co zaplatí. Navíc vám nikdo nebude vyčítat, když si koupíte něco hezkého na sebe. Ve finanční oblasti se tedy rozhodně vyplatí být sama.

 

5. Můžete si užívat života sex-a-vztahy-5-duvodu-proc-byt-radeji-sama-ii-sh-nahled

A to po všech stránkách, které nabízí! Můžete flirtovat, flámovat, bavit se. A to vše bez toho, aby na vás někdo žárlil či něco zakazoval. Můžete si jet, kam chcete a s kým chcete. Můžete mít milenců třeba pět a nikdo vám nebude bránit. Zkrátka všechny radosti života, jaké znáte, tu budou jen pro vás! No není to maximální výhoda single života?

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse