vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
5 cviků pro lepší sex

26. června 2019

5 cviků pro lepší sex

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: pánevní dno dřepy kliky cvičení sex

preventan-mimiforum-banner

Díky pravidelnému cvičení budete pružnější, pohyblivější, budete mít posílené svaly. V posteli budete za hvězdu a uděláte něco i pro svou postavu!

Chcete zažívat lepší sex, moct si dovolit více poloh a maximálně si užít milostné dovádění v posteli? Pak nezapomeňte cvičit! Přinášíme pět cviků pro lepší sex.

 

1. Motýlí strečink

Strečink je důležitý nejen pro sportovce, ale je ideální i pro všechny, kdo se chystají oddávat vášnivým sexuálním hrátkám. Pokud se dostatečně protáhnete, nejen, že předejdete možným zraněním či natažením svalům, ale zlepšíte i svou výkonnost v posteli. Nejrůznější pozice vám pak půjdou mnohem lépe. Před sexem je ideální tzv. motýlí strečink. Sedněte si na zem, chodidla dejte k sobě a kolena tlačte směrem k podlaze. Důkladně nohy protáhněte.

 

2. Kliky

Kliky jsou skvělým cvičením na protažení i posílení různých částí těla. Nejen, že krásně tvarují ňadra a paže, ale zlepšují i celkovou fyzičku. Existuje mnoho variant a způsobů jak kliky dělat. Pro ženy jsou tu speciální dámské kliky, které nejsou tak náročné. Skvělé jsou i kliky na míči, a to buď s rukama opřenými o něj, anebo vleže rukama opřenýma o zem. Pokud si dáte před každým milováním dvacet až třicet kliků, budete lépe připravená na různé milostné polohy.

 

3. Mosty

Jsou skvělé na protažení a posílení pánve a pánevního dna, tedy částí, které při sexu hojně využijete. Nemusíte být žádná akrobatka, abyste je zvládla. Stačí, když zvládnete most z lehu. Zvedněte bříško a pánev co nejvýše a chvíli vydržte, ruce nechejte podél těla. Několikrát opakujte. Důležitá je pravidelnost.

 

Tip MIMIFORA:

Na posilování svalů pánevního dna se doporučují tzv. Kegelovy cviky. Jde o poměrně jednoduchá cvičení, při nichž na tři vteřiny stáhnete svaly pánevního dna, poté na tři sekundy povolíte, a to celé opakujete desetkrát. Cviky by se měly provádět alespoň třikrát denně a nesmí se při nich zadržovat dech.

 

4. Dřepy

Další skvělé cvičení, které protáhne tělo a posílí svaly – podobně jako kliky. Jde o jeden z nejlepších cviků na rozvoj svalů na nohách – a ty při milování budete potřebovat. Existuje mnoho variant, jak je cvičit. Navíc je můžete dělat i ve dvou – třeba před tím, než spolu skočíte do postele. Dřepy totiž mají ještě jednu výhodu – skvěle se vám při nich prokrví pohlavní orgnány, a tak se zvýší chuť na sex i jejich citlivost.

 

5. Balancování na jedné noze sex-a-vztahy-5-cviku-pro-lepsi-sex-ii-sh-nahled

Zlepšuje rovnováhu, stabilitu, posiluje břišní, zádové i hýžďové svaly. Balanční cviky jsou ideální nejen na posílení těla, ale hlavně na zlepšení rovnováhy a koordinace. A to oceníte zvlášť při sexu na méně obvyklých místech, kde se budete muset udržet v nejrůznějších polohách – a třeba i na jedné noze. Cvičte stoj na jedné noze denně, a to v různých obměnách. Přitahujte koleno, zkuste holubičku apod. Při sexu mimo postel to oceníte.

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse