vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
5 chyb, které ženy dělají v ložnici

14. února 2017

5 chyb, které ženy dělají v ložnici

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: ložnice milování orgasmus sex partner

preventan-mimiforum-banner

Leklá ryba či předstíraný orgasmus. To jsou jen některé z chyb, kterých se ženy nejčastěji dopouštějí v ložnici.

Chyby děláme všichni, ale existuje jich pět, které ženy v ložnicích páchají nejčastěji. Muži je hodnotí většinou záporně, a tak je lepší se jich vyvarovat.

1. Leklá ryba

Jedna z největších chyb, jakou ženy v posteli dělají. Ležet, nehýbat se, tvářit se otráveně a znuděně, nezapojovat se a odevzdaně čekat, až to skončí. Taková »leklá ryba« jen málokterého muže rozparádí. Právě naopak. Pokud se bude opakovat, otráví ho natolik, že na další milování ztratí chuť. Na takový sex si totiž může koupit nafukovací pannu a vyjde mu to nastejno. Navíc po »akci« ji vyfoukne, anebo zavře do skříně, a bude mít klid.

2. Předstíraný orgasmus

Deset až patnáct procent žen. Tolik jich podle nejnovějších průzkumů nikdy nezažije orgasmus. I když se jim sex líbí a baví je, vrcholu prostě nedosáhnou. Aby však partnerovi dokázaly, jak je úžasný a dokáže je uspokojit, začnou orgasmus předstírat. Jenže časem se z jednoho předstírání může stát stereotyp. Navíc muži často poznají, že to na ně jen hrajete, a tak celý sex – a vztah – nemusí skončit dobře.

3. Extrémní projevy

Žádný extrém není dobrý. Ani ten, kdy se u sexu žena neprojevuje vůbec a bojí se i vzdychnout, ani ten opačný. Hlasitě křičet, abyste dala najevo, jak je partner skvělý milenec a orgasmus se blíží, také není ta správná cesta. Takový projev může na muže zapůsobit jako skvělá antikoncepce. Ne každému se totiž líbí a většinou pozná, že to jen předsíráte.

4. Nuda a rutina sex-a-vztahy-5-chyb-ktere-zeny-delaji-ii-sh-nahled

Po pár měsících, či dokonce letech, vztahu partnera dobře znáte. Víte, co od něj v posteli můžete čekat a je vám jasné, jak celý sex dopadne. Nemáte chuť ani náladu experimentovat a jedete podle »plánu«. To je ale chyba, protože tím pádem sex sklouzává do nudného stereotypu, ze kterého se hned tak nedostane. Lepší cestou je partnera čas od času překvapit a vyjet ze zajetých kolejí.

5. Smích či pláč

Muži jsou ješitní od přírody. Na sebe a své výkony v posteli jsou většinou hrdí, a tak je jednou z největších chyb, začít se jim v posteli smát. I když k tomu máte jiný důvod, mohou si to vzít osobně, urazit se a je po milování a vzrušení. To samé platí i o pláči. Takové emoce zkrátka do ložnice nepatří.

 

Text: lju

Foto: Shutterstock.com 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse