vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
4 důvody, proč se vyplatí doma vyzkoušet Kámasútru

20. dubna 2016

4 důvody, proč se vyplatí doma vyzkoušet Kámasútru

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: skupinový sex experimenty Kámasútra milování orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

V posteli nezažijete nudu, dosáhnete orgasmu a ještě si můžete užít skupinového sexu. Jak na to? Vyzkoušejte Kámasútru!

 


Diskutujte: Zkoušeli jste doma polohy z Kámasútry a jak to dopadlo?


Říká se jí také bible sexu a mezi mileneckými páry je oblíbená už několik tisíciletí. Často se k ní obracejí tehdy, když chtějí změnu, sex doma je nudí a připadá jim stereotypní. Proč ne, říkáte si. To by bylo, abychom si některé z 64 poloh nevybrali! Ale ovšem, jen to zkuste. Jen dejte pozor, abyste neutrpěli lehčí či vážnější zranění. Vědci totiž přišli na to, že až třetina poloh se nedá realizovat, protože byste se při nich místo v náručí vašeho miláčka ocitla v rukou záchranářů a skončila v nemocnici.

Proč tedy Kámasútru vyzkoušet?

1.Nebude nuda

To souhlasí! V sexu se při polohách z Kámasútry rozhodně nudit nebudete. Naopak může být až tak veselo, že budete muset zavolat záchranku. Takový případ se nedávno stal v Rusku. Při zkoušení polohy »Lehátko« dostala totiž žena svalovou křeč a její milenec se tak nechtěně ocitl uvězněný mezi jejími stehny. Když se ani po hodině nedostal ven, nezbylo, než zavolat rychlou záchrannou službu a způsobit jí velké povyražení.

MIMIFORUM radí:

Při zkoušení poloh z Kámasútry mějte vždy po ruce nabitý mobil.

2.Budete mít publikum sex-a-vztahy-proc-vyzkouset-kamasutru-1-ing

Některé pozice jsou tím pravým pro všechny, kdo mají rádi, když se na ně při sexu někdo dívá. Patříte mezi ně? Tak to běžte honem zkusit. Jsou zde totiž i natolik náročné polohy, že vyžadují asistenci dalších, aby se vůbec mohly uskutečnit. Například pro originální pozici, kdy žena stojí na hlavě a muž do ní proniká shora, jsou zapotřebí minimálně dva lidé, kteří dotyčný pár budou držet, aby se při sexu nepřizabil.

MIMIFORUM radí:

Zkoušení některých polohz Kámasútry můžete snadno spojit se skupinovým sexem. Když už doma budete mít asistenty, můžou se rovnou přidat.

3.Zhubnete a budete mít vytrénované tělo

Pokud chcete polohy z Kámasútry vyzkoušet, musíte mít dobrou kondičku. Projdete-li tréninkem akrobacie a gymnastiky, vezmete-li si soukromou hodinu u hadí ženy, pak budete mít za sebou tu správnou průpravu. Vaše tělo se zpevní, špeky zmizí a vy budete mít postavu jako modelka.

MIMIFORUM radí:

Zkuste Hatha jógu. Řada pozic v Kámasutře totiž vychází právě z ní.

4.Dosáhnete orgasmu

Pokud patříte mezi ty ženy, které mají orgasmus jen výjimečně, anebo jej dokonce ještě nezažily, zbystřete. Kámasútra totiž muže učí, že by měly ženu uspokojit a dovést k vyvrcholení. Dejte ji partnerovu přečíst, třeba se inspiruje. A když ne, kupte mu nějaké účinné afrodiziakum, aby po vás více toužil a déle vydržel. Je totiž dobře známo, že ženy k uspokojení potřebují více času, než muži.

MIMIFORUM radí:

Kámasútra radí jako afrodiziakum kozlí nebo beraní varlata s cukrem svařená v mléce. Zda to funguje, ví dnes jen málokdo. Na přípravu totiž má jen málokdo žaludek.

Vtip MIMIFORA:

Pepíček se ptá: „Tatínku, co je to Kámasútra?“ „Pro mě jen sci-fi, chlapče,“ odpovídá tatínek.

 

Text: mob

Foto: Ingimage.com

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse