banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

10 tipů pro lepší sex

18. dubna 2016

10 tipů pro lepší sex

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: vibrační kroužek polohy masáž orgasmus vzrušení sex

preventan-mimiforum-banner

Partnerský sex nemusí být ani po letech nuda. Stačí, když jej čas od času zpestříte pomocí jednoduchých triků a možná zažijete orgasmus, jako nikdy předtím. 

Diskutujte: Jaké máte vyzkoušené triky pro lepší sex?


Milování po pár měsících či letech vztahu už nikdy nebude jako na začátku. Zamilovanost i prvotní erotické jiskření vymizí, a pokud chcete, aby se vám do ložnice nevkradla nuda a stereotyp, musíte sex čas od času oživit a partnera něčím nevšedním překvapit. Přinášíme deset tipů, jak na to.

1. Zavažte mu oči

Stačí maličkost a změna v posteli je na světě. Zavažte mu oči šátkem, pomalu ho začněte svlékat, hladit a líbat po těle. Intimním partiím se ale zpočátku vyhněte – na ty je čas, až bude náležitě vzrušený. Jde o jednoduchý trik, jak probudit a posílit jeho smysly a zvýšit intenzitu vašich dotyků. Když na vás totiž nebude vidět, bude víc vnímat to, co s jeho tělem provádíte – a maximálně si to užívat. Role si pak můžete prohodit a zažít nepoznané.

2. Veďte ho a nechejte se vést

I když spolu spíte už dlouho, možná jste mu dodnes neřekla, co vás vzrušuje nejvíc a jakých míst na vašem těle by se měl dotýkat. Domluvte se, že jej budete vést. Jako by to bylo poprvé. On vás bude hladit po těle a vy mu dáte jasně najevo, co je pro vás nejvíc vzrušující. Nestyďte se a veďte jeho ruku. Řekněte mu, kde má přidat na intenzitě a kde naopak ubrat. To samé navrhněte jemu. Nechejte se vést a řiďte se jeho pocity.

3. Zkuste erotickou masáž

Připravte si v ložnici intimní prostředí, ztlumte světlo, zapalte vonné svíčky a zahrajte si na masérku. Položte ho na postel a pomocí speciálního oleje ho něžně masírujte po celém těle. Nikam nespěchejte, hrajte si s ním a drážděte ho – pomalu a smyslně. Speciální oleje na erotické masáže, které ještě víc umocní doteky, koupíte v sexshopech.

4. Zkuste kostým

Popřemýšlejte, co má váš partner rád a podle toho vybírejte. Muže velmi často vzrušují uniformy, a taková sexy zdravotní sestřička, letuška, anebo servírka pro ně může být tím pravým povyražením. Nejrůznější převleky v patřičné erotické úpravě není problém objednat přes internet.

5. Svěřte mu, o čem sníte

Mužům většinou nestačí naznačit, a tak je lepší mluvit otevřeně. Pokud máte nějakou erotickou nesplněnou touhu, svěřte se mu. Nebojte se jeho reakce. Je totiž velmi pravděpodobné, že se mu váš nápad zalíbí a sám jej bude chtít realizovat. A možná vám na oplátku prozradí svůj sen.

6. Zahrajte si hru sex-a-vztahy-deset-tipu-pro-lepsi-sex-ii-sh

Samozřejmě ne Člověče, nezlob se, ale nějakou s erotickým nádechem. Můžete si vybrat stolní sexy hru, anebo – pokud máte odvahu a fantazii – vymyslet vlastní scénář a zahrát si na sestřičku a doktora, pána a jeho služku, nebo naopak, nezbednou školačku a učitele a podobně. Možností je celá řada a fantazii se meze nekladou.

7. Buďte neslušná

Muže velmi často vzrušují drsnější a neslušné výrazy v posteli a o to víc je mohou rozparádit, pokud je jejich partnerka jinak tichá a u milování se raději vůbec neprojevuje. Zkuste se inspirovat nějakým lechtivým filmem a během sexu prohodit pár peprnějších výrazů. Váš partner se nebude stačit divit.

8. Zkuste nové polohy

Alespoň trochu experimentovat se v sexu čas od času vyplatí. Po letech vztahu jste se pravděpodobně propracovali k pár polohám, které opakujete pořád dokola, a tak pro oživení sexu bude bohatě stačit, když nějakou novou pozici vyzkoušíte a přidáte. Kupte si Kámasútru a inspirujte se ve dvou.

9. Kupte si vibrační kroužky

Kupte partnerovi dvojitý vibrační kroužek a uvidíte, že sex si maximálně užijete oba dva. Ten totiž mužům zaškrtí varlata, zpevní penis a navodí velmi příjemný pocit – nepřímo totiž masíruje varlata i prostatu. A když do něj vložíte vibrační špalík, pak svými vibracemi dostane také vás do extáze.

10. Milujte se jinde – a neobvykle

Nezůstávejte jen doma v posteli. Počasí vám teď bude přát, a tak vyrazte do přírody a užívejte si sex na neobvyklých místech. A když začne pršet, můžete vyzkoušet sex v autě, anebo se vrátit domů a užít si milování třeba na právě ždímající pračce.

 

Autor: lju

Foto: Shutterstock.com

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa