darkove-baleni

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
  • 10. ledna 2018

    Partner chce dítě. Ale svatbu ne!

    Většina mužů se do manželství příliš nehrne. Když ale mají přijít děti, vnímá to mnoho žen jako pro

  • 5. ledna 2018

    Je líbání nevěra?

    Na otázku, zda je líbání nevěra či nikoli, se názory různí. Jak se na to dívají naše čtenářky? Co p

Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

10 tipů pro lepší sex

18. dubna 2016

10 tipů pro lepší sex

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: vibrační kroužek polohy masáž orgasmus vzrušení sex

preventan-mimiforum-banner

Partnerský sex nemusí být ani po letech nuda. Stačí, když jej čas od času zpestříte pomocí jednoduchých triků a možná zažijete orgasmus, jako nikdy předtím. 

Diskutujte: Jaké máte vyzkoušené triky pro lepší sex?


Milování po pár měsících či letech vztahu už nikdy nebude jako na začátku. Zamilovanost i prvotní erotické jiskření vymizí, a pokud chcete, aby se vám do ložnice nevkradla nuda a stereotyp, musíte sex čas od času oživit a partnera něčím nevšedním překvapit. Přinášíme deset tipů, jak na to.

1. Zavažte mu oči

Stačí maličkost a změna v posteli je na světě. Zavažte mu oči šátkem, pomalu ho začněte svlékat, hladit a líbat po těle. Intimním partiím se ale zpočátku vyhněte – na ty je čas, až bude náležitě vzrušený. Jde o jednoduchý trik, jak probudit a posílit jeho smysly a zvýšit intenzitu vašich dotyků. Když na vás totiž nebude vidět, bude víc vnímat to, co s jeho tělem provádíte – a maximálně si to užívat. Role si pak můžete prohodit a zažít nepoznané.

2. Veďte ho a nechejte se vést

I když spolu spíte už dlouho, možná jste mu dodnes neřekla, co vás vzrušuje nejvíc a jakých míst na vašem těle by se měl dotýkat. Domluvte se, že jej budete vést. Jako by to bylo poprvé. On vás bude hladit po těle a vy mu dáte jasně najevo, co je pro vás nejvíc vzrušující. Nestyďte se a veďte jeho ruku. Řekněte mu, kde má přidat na intenzitě a kde naopak ubrat. To samé navrhněte jemu. Nechejte se vést a řiďte se jeho pocity.

3. Zkuste erotickou masáž

Připravte si v ložnici intimní prostředí, ztlumte světlo, zapalte vonné svíčky a zahrajte si na masérku. Položte ho na postel a pomocí speciálního oleje ho něžně masírujte po celém těle. Nikam nespěchejte, hrajte si s ním a drážděte ho – pomalu a smyslně. Speciální oleje na erotické masáže, které ještě víc umocní doteky, koupíte v sexshopech.

4. Zkuste kostým

Popřemýšlejte, co má váš partner rád a podle toho vybírejte. Muže velmi často vzrušují uniformy, a taková sexy zdravotní sestřička, letuška, anebo servírka pro ně může být tím pravým povyražením. Nejrůznější převleky v patřičné erotické úpravě není problém objednat přes internet.

5. Svěřte mu, o čem sníte

Mužům většinou nestačí naznačit, a tak je lepší mluvit otevřeně. Pokud máte nějakou erotickou nesplněnou touhu, svěřte se mu. Nebojte se jeho reakce. Je totiž velmi pravděpodobné, že se mu váš nápad zalíbí a sám jej bude chtít realizovat. A možná vám na oplátku prozradí svůj sen.

6. Zahrajte si hru sex-a-vztahy-deset-tipu-pro-lepsi-sex-ii-sh

Samozřejmě ne Člověče, nezlob se, ale nějakou s erotickým nádechem. Můžete si vybrat stolní sexy hru, anebo – pokud máte odvahu a fantazii – vymyslet vlastní scénář a zahrát si na sestřičku a doktora, pána a jeho služku, nebo naopak, nezbednou školačku a učitele a podobně. Možností je celá řada a fantazii se meze nekladou.

7. Buďte neslušná

Muže velmi často vzrušují drsnější a neslušné výrazy v posteli a o to víc je mohou rozparádit, pokud je jejich partnerka jinak tichá a u milování se raději vůbec neprojevuje. Zkuste se inspirovat nějakým lechtivým filmem a během sexu prohodit pár peprnějších výrazů. Váš partner se nebude stačit divit.

8. Zkuste nové polohy

Alespoň trochu experimentovat se v sexu čas od času vyplatí. Po letech vztahu jste se pravděpodobně propracovali k pár polohám, které opakujete pořád dokola, a tak pro oživení sexu bude bohatě stačit, když nějakou novou pozici vyzkoušíte a přidáte. Kupte si Kámasútru a inspirujte se ve dvou.

9. Kupte si vibrační kroužky

Kupte partnerovi dvojitý vibrační kroužek a uvidíte, že sex si maximálně užijete oba dva. Ten totiž mužům zaškrtí varlata, zpevní penis a navodí velmi příjemný pocit – nepřímo totiž masíruje varlata i prostatu. A když do něj vložíte vibrační špalík, pak svými vibracemi dostane také vás do extáze.

10. Milujte se jinde – a neobvykle

Nezůstávejte jen doma v posteli. Počasí vám teď bude přát, a tak vyrazte do přírody a užívejte si sex na neobvyklých místech. A když začne pršet, můžete vyzkoušet sex v autě, anebo se vrátit domů a užít si milování třeba na právě ždímající pračce.

 

Autor: lju

Foto: Shutterstock.com

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Antonín
mamybaby14.12.2016
Jaroslav
Izabela
italka29.09.2016
Nikola
Pavla03.10.2015
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa