vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
10 tipů, jak ho zaujmout v posteli

30. září 2016

10 tipů, jak ho zaujmout v posteli

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: milování masáž styk sex partner

preventan-mimiforum-banner

Po pár letech s jedním partnerem začne být sex tak trochu nuda. Do ložnic se vkrádá stereotyp, a vy máte pocit, že už partnera nemáte čím překvapit. Existují ale způsoby, jak jej zaujmout.

Diskutujte: Máte nějaký vyzkoušený fígl na to, jak být lepší v posteli?


1. Udělejte mu masáž

Muži milují masáže. A nemusejí být nutně erotické, aby je dostaly do nálady. Stačí si pořídit olej s příjemnou vůní a jemně mu masírovat krk, ramena či záda. Pokud si troufáte na víc, můžete pokračovat. A když ne, nevadí. Vše doteky udělají své a vášnivá noc vás nemine.

 

2. Nechejte mu překvapení

Pokud ráno vstáváte dřív než on, nechejte mu v posteli nějaké překvapení. Drobnost, která ho hned po probuzení dovede k tomu, aby si vzpomněl na vás. Může to být cokoli, fantazii se meze nekladou. Vaše krajková tanga, milý vzkaz na lístečku, malý dáreček. Cílem je, aby se na vás celý den těšil – a večer pak stál za to.

 

3. Milujte se při světle

Milujete se běžně v tmavé ložnici? Udělejte změnu! Nechejte svítit lampičku, svíčku, anebo alespoň pronikat měsíční paprsky oknem. Pro muže to bude víc než příjemné zpestření a vaše tělo pak bude vnímat jinak a intenzivněji.

 

sex-a-vztahy-jak-ho-zaujmout-v-posteli-i-sh-nahled 4. Buďte ho originálně

Polibek na rty, anebo na jiné místo těla, něžné pohlazení, či jeho oblíbený song, který se rozezní pokojem místo nepříjemného budíku. Připravte mu příjemné probuzení, jen tak ho navnadíte na nový den – a další večer ve dvou.

 

5. Oblečte si jeho triko

Sexy průhledná noční košilka je pro muže sice přitažlivá, ale často je více láká tajemné a nepoznané. Zkuste jednou za čas vyměnit svou košili za kousek z jeho šatníku. Jakmile si půjdete lehnout, vezměte si na sebe jeho tričko – samozřejmě bez podprsenky. Zdánlivá maličkost s ním udělá divy.

 

6. Připravte si cédéčko

Zavzpomínejte na songy, které má rád, na písničky, které hráli, když jste se seznámili, anebo spolu tancovali. Připravte mu mix hudby na cédéčku, kterou zbožňuje – a tu mu pusťte ve chvíli, kdy vstoupí do ložnice. Vybírejte ale pokud možno romantičtější kousky, pop či rockové balady. Hip hop či techno není na povzbuzení chuti k milování přímo idelní.

 

7. Oholte se

Pokud se běžně neholíte, připravte mu změnu. Důkladně si upravte intimní partie – zda se chloupků zbavíte úplně či částečně, je jen na vás. Nohy si však oholte dokonale, celé tělo natřete hedvábným tělovým mlékem. Dejte mu důvod, aby se vás dotýkal. Pokud budete mít kůži hrubou jak aligátor, anebo chloupků na rozdávání, příliš chutí hladit vás mít nebude.

 

8. Nespěchejte

Říká se, že muži předehry moc nemusejí, ale jste si jistá, zda by váš partner neuvítal, kdybyste na sex tolik nespěchala? Hlaďte se, líbejte, mazlete, dejte si čas. Nikde není psáno, že i sex po pár letech musí nutně být rychlovka. Možná svého partnera příjemně překvapíte, když protáhnete předehru.

 

9. Vyhněte se silným lakům a gelům

Muži se rádi dotýkají ženských vlasů. Projíždějí je prsty, hladí je… Jenomže ne vždy je pro ně takový dotyk příjemný. Pokud máte hřívu nalakovanou natolik, že jsou vlasy tuhé a vypadají jak paruka, anebo používáte kila gelu, partner z takového dotyku nadšený nebude. Zkuste ho překvapit a vlasy nechat volně umyté a jemné, dáte mu nový impulz.

 

10. Nebojte se projevit

Většina mužů není nadšená z partnerek, které se při milování neprojevují a zcela mlčí. Zkuste se plně oddat sexu, otevřít se a dejte vaše pocity najevo. Partnera to jen povzbudí do další akce.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
17:19 22.12.2017 - Daniela -

Bez nadpisu

To já jsem to příteli zpestřila tak, že jsem si nechala propíchnout jednu bradavku.. z piercingu byl naprosto nadšený. Teďka občas obměňuji náušnice, konkrétně objednávám odtud – piercing-factory.cz/cs/156-piercing-do-bradavky – a pořád je to stejné vzrůšo, jako když jsem s ním poprvé přišla 

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse