vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
10 tajemství sexappealu

16. června 2016

10 tajemství sexappealu

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: slušnost řeč těla sexappeal vzhled krása

preventan-mimiforum-banner

Nezáleží na věku ani na tom, jestli vypadáte jako topmodelka. Sexappeal netkví ani v tom, jestli jste hubená, nebo máte nadváhu. Přinášíme deset tajemství, jak být sexy a žádoucí. 

MaxiCor® (doplněk stravy) obsahuje v tobolce min. 90% omega-3 nenasycených mastných kyselin (ve formě ethylesterů) vyrobených čištěním oleje získaného z vybraných druhů mořských ryb. EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přijetí 250 mg EPA a DHA denně.

maxicor-90-tabl-cz-se-znamkou-3d-nahled

Diskutujte: Co děláte proto, abyste byla sexy?


1. Všechno je ve vás

To, že někdo vypadá jako Pamela Anderson v době své největší slávy, ještě neznamená, že má sexappeal. Vše je totiž ve vás – záleží na tom, jak se chováte, a jak jednáte s lidmi. Někdo může na pohled vypadat jako Angelina Jolie, ale jakmile otevře pusu, mluví hůř, než »pravá blondýna«, anebo dlaždič. A záhy je po přitažlivosti. Tajemství sexappealu se totiž skrývá v celé osobnosti, nikoli jen v tom, jak vypadáte na první pohled.

2. Noste to, co vám sedí

Je sice pěkné, že módní barvou je zářivě oranžová, ale když vám nesluší, nebudete ji přece nosit za každou cenu. Stejně tak minisukně. Sexy jsou, ale jen když máte pěkné nohy. A takové bokové rifle s odhaleným bříškem si může dovolit jen málokdo. Pokud si je obleče někdo s třicetikilovou nadváhou a vidět nebude ploché bříško, ale přetékající »špek«, rozhodně nebude k nakousnutí – spíš k zakousnutí. Proto noste to, co vám sedí, co skryje nedostatky postavy, a naopak zvýrazní její přednosti.

3. Mějte ráda své tělo 

Pokud jste přesvědčena, že jste tlustá, máte škaredé mastné vlasy a uhrovitou pleť a nikomu se nelíbíte, těžko z vás bude vyzařovat sexappeal. Naučte se mít v první řadě své tělo ráda, smiřte se s tím, že nebudete mít nikdy hřívu jak lvice, ani postavu jako topmodelka. Pokud to uděláte a zvýrazníte své přednosti, bude z vás sexappeal jen zářit.

4. Ukažte, že máte mozek

Krásná a inteligentní – která žena by netoužila splňovat obojí. Není to ale tak těžké. Stačí na sebe trochu dbát a všem ukázat, že jste chytrá, a že vás nesmí podceňovat. Dejte okolí najevo, že jste schopná se postavit na vlastní nohy a umíte být nezávislá. Netvařte se znuděně, naopak ukažte, jak jste vytížená a kolik toho stíháte. Takoví lidé jsou totiž mnohem více sexy.

5. Věřte si

zdravi-a-krasa-10-tajemstvi-sexapeallu-ii-sh

Nejhorší ze všeho je, pokud se začnete podceňovat. Každá žena je krásná, jen je třeba vědět, jak na to. Když si však začne připouštět řeči typu „Jsem ošklivá, tlustá, stará, kdo by o mě stál“, bude její sebevědomí na bodu mrazu a sexappeal s ním. Najděte to, v čem vynikáte a jste dobrá. Zkuste si posílit sebevědomí, začněte si věřit. To je totiž základ, bez kterého to nepůjde.

6. Usmívejte se

Kdo by stál o to být se ženou, která se v jednom kuse mračí, šklebí, je otrávená a znuděná. Všechno je trapné a ničemu se nezasměje. Ani totiž neví, co je to smysl pro humor. Nejen, že o takovou nikdo nestojí, ale o nějakém sexappealu vůbec nemůže být řeč. Všechno se ale změní, když se budete na svět dívat jinak – vesele a s úsměvem na rtech.

7. Pozor na řeč svého těla

Zkuste se někdy pozorovat v zrcadle, anebo třeba nahrát na kameru. Možná máte nějaký zlozvyk, který na lidi působí vyloženě rušivě. Přečtěte si o řeči těla a zamyslet se, zda neděláte něco špatně. Pokud ano, zkuste zlozvyk odstranit. A pamatujte – důležité je chodit zpříma a dívat se lidem do očí. Shrbená s očima do země sexy nikdy nebudete.

8. Buďte přátelská

Dejte najevo zájem o druhé. Vyslechněte si kolegyni, která se vám chce vypovídat. Zajímejte se o lidi kolem vás, nejste totiž na světě jen vy sama. Buďte přátelská a je-li to ve vašich silách, snažte se pomáhat. Tím si získáte sympatie druhých.

9. Slušnost je základ

Někoho pozdravit či na jeho pozdrav odpovědět, je základem slušnosti. Stejně tak slova »děkuji« a »prosím«. Chovejte se slušně, protože když budete nepříjemná a arogantní, jednou se vám to vrátí. Navíc – kdo je neslušný a nevychovaný, je i bez sexappealu.

10. Na věku nezáleží

Poslední pravidlo sexappealu zní: »Na věku nezáleží!« Zatímco jedna osmnáctka ho v sobě nemá ani za mák, o třicet let starší žena má sexappealu na rozdávání. Nezáleží totiž na létech, ale na osobnosti, jejím chování a postoji k životu.

 

Text: mob

Foto: Shutterstock.com

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse