vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
10 kroků, jak se stát pro partnera atraktivnější

25. března 2016

10 kroků, jak se stát pro partnera atraktivnější

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: přitažlivost láska cvičení sex partner krása pleť

preventan-mimiforum-banner

Která žena by nechtěla být pro svého partnera tou nejkrásnější! Být atraktivní však může být jednodušší, než se může zdát, i když nemáte postavu jako modelka. Přinášíme deset kroků, jak se snadno stát pro muže atraktivnější.

DermaX® (doplněk stravy) je přípravek obsahující směs látek – aminokyselin (L-methionin, cystein), rostlinných výtažků (extrakt z natě přesličky rolní), vitaminů a stopových prvků.

  • obsahuje biotin,zinek-přispívají k udržení normálního stavu vlasů
  • obsahuje niacin, biotin, riboflavin-přispívají k udržení normálního stavu pokožky
  • obsahuje zinek-přispívá k normálnímu stavu nehtů
  • obsahuje thiamin, riboflavin, pyridoxin-přispívají k normálnímu energetickému metabolismu

dermax-90-cz-nahled

Diskutujte: Co děláte proto, abyste byla pro partnera stále atraktivní?


1. Choďte rovně a s hlavou vzhůru

Možná byste nevěřila, kolik s člověkem udělá, když se přestane hrbit, narovná se a začne chodit hrdě s hlavou vzhůru. Budete vypadat vyšší, sebevědomější i šťastnější. Pokrčená ramena a hlava dolů nejen že nepůsobí přitažlivě, ale ukazují na člověka v depresích a s nižším míněním o sobě samém. Věřte, že s hlavou vzhůru rozkvetete a partner si změny zaručeně všimne.

2. Usmívejte se

Kdykoli je to možné, usmívejte se. Britští vědci nedávno přišli na to, že úsměv na ženské tváři je pro muže mnohem přitažlivější, než sexy výstřih či minisukně. Žena jím prý dává najevo, že je otevřena komunikaci, vztahu a flirtování. Zajímavé ale je, že u mužů je tomu naopak. Odborníci totiž tvrdí, že naopak usměvaví muži ženy nepřitahují tolik, jako ti s vážnou tváří.

3. Pečujte o svou pleť

Žena, která o sebe pravidelně pečuje, je pro muže mnohem přitažlivější než ta, která se o pleť nestará, nemaluje se a chodí v teplákách. Pečujte proto o svou pokožku, aby vypadala mladší, svěží a plná energie. Velmi dobře vypadá také opálená pleť, ale nesmí se to přehánět, abyste si nezadělala na kožní potíže. V tom případě mohou být řešením samoopalovací mléka, která pokožce dodají mírně opálený vzhled, což bude působit sexy, ale vaši kůži to neohrozí.

4. Koketujte

I když jste s partnerem už déle, neznamená to, že vztah nemůžete oživit novým impulzem. Třeba tak, že s ním budete koketovat. Svůdně se oblečte, vezměte ho na dobrou večeři, házejte po něm vyzývavé pohledy, zkuste být vtipná, a třeba i mluvit ve dvojsmyslech. Zkuste ho svést, jako byste se viděli poprvé. I flirt po několika letech vztahu může fungovat a muže přitáhnout jako magnet.

5. Udělejte si nový sestřih

Pokud doma chodíte s mastnými vlasy v culíku, lámou se vám konečky a u hlavy máte několikacentimetrový odrost, můžete vypadat spíše jako šedá myš, než jako atraktivní dáma. Vlasy, účes i barva udělají hodně. Zajděte do kadeřnictví a zkuste změnu. Aby si jí ale partner všimnul, měla by být radikálnější. Buďte odvážná, změňte zcela střih či barvu, nebo obojí. Muži jsou totiž velmi vzrušiví vizuálně, a tak pokud budete dobře vypadat, přitáhne je to právě k vám.

6. Neseďte doma, žijte

Kdykoli partner přijde z práce, vy sedíte doma a čekáte na něj. Ví, že vás tam vždy najde, a tak ho ničím nepřekvapíte. Je sice pěkné, že byste se pro něj rozkrájela, ale to on neocení. Zkuste se více věnovat sama sobě a žít naplno. Choďte ven s kamarádkami, jděte si zacvičit, najděte si atraktivní přátele. Člověk, který má kolem sebe krásné lidi, má tendenci se jim rovnat, starat se o sebe a být také krásnější. A to už za zkoušku stojí!

7. Jděte s dobou a oholte se sex-a-vztahy-deset-kroku-jak-byt-atraktivnejsi-ii-sh

Pro řadu žen je vyholené podpaží či nohy samozřejmostí, ale stále je ještě hodně takových, které na chloupky nedbají. Přitom slepené chuchvalce v podpaží v létě vypadají velmi neatraktivně, stejně jako zarostlé nohy. Pečujte o své tělo a pravidelně se depilujte. Postačí vám k tomu dámské holítko, kterým chloupky odstraníte ve sprše. Budete se cítit lépe, volněji a svěžeji. A nezapomeňte, že velmi sexy je také pěkně upravený klín.

8. Oživte svůj look – doplňky

Podívejte se, jak to dělají celebrity! Svou image dotvoří výraznými doplňky, díky kterým vypadají ještě více sexy. Zkuste si pořídit zajímavé sluneční brýle, výrazné pásky, šály, náušnice, ale třeba i klobouk. Záleží, co k vám jde a co vám sluší. Nemusíte si překupovat celý šatník, bude stačit, když na sebe upozorníte vhodně zvolenými drobnostmi a muži – i ten váš – na vás budou moct oči nechat.

9. Cvičte – a tančete

Nejen, že tím uděláte něco pro své zdraví, shodíte pár kilo a vytvarujete postavu, ale můžete se stát také přitažlivější pro muže. Jak? Dejte se na tanec, a to nejlépe na orientální, anebo břišní. Když pak svému partnerovi večer svůdně zatančíte, musel by být z ledu, aby vám nepodlehl. A taková dovednost se vždycky hodí.

10. Zatočte s pachem, voňte se

I když vám se zdá používání antiperspirantů a deodorantů jako samozřejmost, pro spoustu lidí to stále obvyklé není. Průzkumy ukazují, že více jak čtvrtina žen a polovina mužů u nás je nepoužívá vůbec.  Přitom čich je jeden z nejsilnějších smyslů, a těžko se dá ošálit. Pokud nám člověk prostě nevoní, přitahovat nás nebude. Najděte si lehkou podmanivou vůni, která se k vám hodí, denně se sprchujte a uvidíte, že se budete cítit lépe a budete pro muže přitažlivější.

 Text: mob

Foto: Shutterstock.com

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse