vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
10 důvodů, proč vás partner nemiluje

12. srpna 2016

10 důvodů, proč vás partner nemiluje

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: nenávist láska vztah sex

preventan-mimiforum-banner

Byla to láska jako trám, ale najednou je všechno pryč. Vše krásné vyprchalo a vy jste najednou zjistila, že vás už nemiluje. Přinášíme deset důvodů, proč to muži dělají nejčastěji.

Diskutujte: Jaký je podle vás hlavní důvod, proč muži ženy přestávají milovat?


Zdaleka ne vždy musí mít partner jinou, aby vás přestal milovat. Existuje i spousta dalších důvodů, co ho k tomu vede. Vybrali jsme těch deset nejčastějších z nich.

1. Chtěla jste ho změnit

Příliš jste tlačila na pilu. Chtěla jste ho změnit k obrazu svému, ale on se nedal. Místo, aby se vám podvolil, přestalo se mu to líbit – a začal se vám odcizovat. A tak váš pokus o převýchovu skončil nejen fiaskem, ale i ztrátou partnera.

2. Přibrala jste

Bohužel i to se stává. Existují muži, kteří si zakládají na štíhlých postavách svých partnerek. Jenomže s věkem, nebo díky těhotenstvím, se ženská postava často mění. A tak se běžně stává, že kila jdou nahoru a z původních ladných křivek se stanou méně vnadné špíčky. Ne každý muž miluje partnerku proto, jaká je. Proto když změní velikost z XS na XXL, může to být pro některého muže důvodem, proč ji přestane milovat.

3. Nejste lepší, než jeho matka

Máte-li doma mamánka, který vás neustále srovnává se svou matkou, je na problém zaděláno. Zvlášť, když ona se mu stále plete do života. Časem totiž dojde na to, že ona líp vaří a jako jediná ho chápe. A tak zákonitě přijde na to, že vás milovat přestane.

4. Hrála jste si na stíhačku

Stíhačky muži nemají rádi. Žena, která je jim od rána do večera v patách, pronásleduje je telefonáty, SMSkami či emaily a musí mít přehled o každém jejich kroku, je časem zákonitě otráví. Rozchod je pak první volbou, jak z té bryndy ven.

5. Nenávidí vaši matku

Věřte nebo ne, neshody s potenciální či stávající tchýní mohou být důvodem, proč parter ze vztahu raději vycouvá. Pokud vám život řídí vaše matka, anebo si vzájemně nemohou přijít na jméno, hrozí, že ten, kdo to vzdá, bude váš partner. Muži totiž chtějí klid.

6. Nepečujete o sebe sex-a-vztahy-10-duvodu-proc-vas-nemiluje-edi-2

Když jste se poznali, maximálně jste se o sebe starala. Chodila jste ke kadeřníkovi, kupovala si sexy oblečení, chtěla jste být pro něj krásná. Po pár letech je to jinak. Doma se nemalujete, chodíte ve vytahaných teplákách, s natáčkami na hlavě a pleťovou maskou na obličeji. Vězte, že to není sexy pro žádného muže. A může to být důvodem, proč jeho city k vám ochladly.

7. Jste nepořádná

I to může muže odradit. I když většina z nich pořádek neřeší a jsou to oni, kdo hází špinavé ponožky po bytě a ani po sobě neumyjí nádobí, jsou takoví, kterým nepořádek v bytě vadí. Jsou podráždění, vyčítají vám to a vše skončí rozchodem.

8. V posteli se s vámi nudí

Po pár letech vztahu je jasné, že to mezi vámi nebude jiskřit jako na začátku. Oba se už znáte a víte, co od sebe můžete čekat. A tak to už v posteli může být trochu nuda. Pokud sex něčím neoživíte, může to být důvodem, proč bude lovit jinde.

9. Je extrémně žárlivý

Celou dobu jste mu byla věrná. Máte ale spoustu přátel a kamarádů, a partner to těžko nese. Je totiž extrémně žárlivý. Čte vám maily, kontroluje telefon, a jakmile vás vidí bavit se s jinými muži, jeho vztah prudce ochladne.

10. Nechápete ho

Čekal od vás víc. Třeba to, že budete mít pochopení pro jeho nálady a zájmy. Jenže vy jste jeho očekávání nesplnila. Chtěla jste, aby se vám věnoval, a ne vysedával každý večer v hospodě, anebo trávil víkendy u rodičů a vás nechával doma. Oni ho vychovali, a vy to nechápete. A řešení z jeho strany? No přece rozchod.


Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse