vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
1. máj, lásky čas: Líbání, láska a sex v květnu

1. května 2015

1. máj, lásky čas: Líbání, láska a sex v květnu

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: máj láska vztah sex líbání

preventan-mimiforum-banner

Líbání, láska, sex. To všechno k měsíci lásky patří. A je tu minimálně pět důvodů, proč si tato potěšení ve dvou rozhodně neodpírat, ale naopak si je užívat naplno! 

Betakaroten Farmax

·     Doplněk stravy, který obsahuje 6 mg aktivní látky Betakarotenu.
·    Obsahuje osvědčenou aktivní látku.
·    Betakaroten je významný karotenoid.

betakaroten

Doplněk stravy

Více ZDE

Líbání a něžné milování k měsíci lásky prostě patří. Může být nejen příjemné, ale ještě prospěšné zdraví! Líbání i sex odborníci jednoznačně doporučují. A zde je minimálně pět pádných důvodů proč do toho jednoznačně jít!

 

1. Líbání i sex posilují imunitu

V případě polibku je to díky výměně slin a s nimi i bakterií s partnerem. U sexu zase hraje roli orgasmus. Snižuje se při něm produkce stresového hormonu kortizolu, naopak roste tvorba adrenalinu a noradrenalinu. Zároveň se až zdvojnásobuje počet buněk, které umí likvidovat ty nemocné.

 

MIMIFORUM zjistilo:

Orgasmus mírní bolest!

Vědecké studie prokázaly, že orgasmus dokáže zmírnit bolesti, pomoci od menstruálních křečí a tišit stres – jde zřejmě o důsledek prudkých změn v hladinách oxytocinu a dopaminu. A skvělé je prý i milování během menstruace! V genitální oblasti totiž dochází k prudší cirkulaci krve a orgasmus je proto mnohem intenzivnější!

 

2. Vášnivé polibky prodlužují život

Alespoň to tvrdí američtí vědci, kteří přišli na to, že čím víc se líbáte, tím máte větší šanci, že budete žít déle, a to až o pět let. A to je rozhodně pádný důvod, proč do toho jít! A pokud budete mít stálého partnera, je šance na delší život prý ještě vyšší. Lidé, kteří žijí dlouhodobě v partnerském vztahu, se totiž dožívají v průměru o čtyři roky více než ti, kdo jsou sami.

 

3. Při líbání a milování zhubnete

A stačí, i když zatím budete jen flirtovat! Vědci totiž odhalili, že flirtující ženy hubnou rychleji. Důvodem jsou přípravy na rande s novým objektem zájmu. Líčení, česání, make-up, zkouška oblečení apod. To vše prý vede k tomu, že chystající se žena spálí až 100 kalorií za minutu. Když se pak s protějškem začne líbat, spálí i 20 kalorií jen polibkem. A když pak přijde vášnivý sex, není co řešit – kila prostě musí jít dolů.

 

4. Bude vám to lépe myslet. Díky sexu!

Milujte se, když můžete, bude vám to lépe myslet. Alespoň to tvrdí vědci, kteří zjistili, že pravidelný milostný život podporuje růst mozku – odbourává stres a podporuje růst a produkce mozkových buněk. A to není vůbec špatná paměťová terapie, co říkáte?

 

5. Budete krásnější a mladší. A stačí jen láska! sex-a-vztahy-1-maj-lasky-cas-ii-sh-nahled 

Zamilovaným ženám to vždycky víc sluší, než těm, které jsou samy. Celé totiž jen září! Když se zamilujete, prý i viditelně omládnete. Může za to oxytocin, který do těla uvolní DHEA, látku tělu vlastní, která působí proti obezitě a výrazně pomáhá proti stárnutí organismu. Když se líbáte, zapojíte zase více než třicet obličejových svalů, a tak pleť bude hladší a vypnutější. Není to jednoduchý recept na krásu?

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

 

5 Posledních příspěvků v diskusi
14:27 10.06.2015 - MARCO -

Bez OBAV

TO NEBOLÍ MAXIMÁLNĚ KDYŽ TAK TROŠKU ALE NE DLOUHO MAX 5 VTEŘIN PAK UŽ JSOU CÍTIT JEN JEMNÉ ČI HRUBÉ ZÁŠKUBY A POSLÉZE MOHUTNÝ VÝSTŘIK SEMENÉ TEKUTINY
14:20 10.06.2015 - MARCO -

SEX VE VZTAHU

TO NEBOLÍ TO JE PŘÍJEMNÝ POCIT
14:05 10.06.2015 - MARCO -

Bez OBAV

TAKÉ JSEM TOHO NÁZORU KDYŽ JE NA SEX CHUŤ TAK SMĚLE DO TOHO

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse